Môj priateľ

Príspevok v téme: Môj priateľ
jaasghkk

Mám priateľa už pomaly 5 rokov ( môj prvý vzťah ). Je úžasný perie, žehlí, upratuje, varí, vynáša smeti, nakupuje,vtipný , múdry, vzťah k deťom. keď mu poviem o polnoci, že som hladná je ochotný mi uvariť jesť. Jediný problém je to, že je hudobník ( klavirista ) a ako muzikant ma predstavenia občas, párkrát za mesiac , niekedy ani to. Keď mu poviem, aby si našiel normálnu prácu , tak mi povie , že on sa učil za klaviristu a bude robiť to čo je vyučený. Takže finančné záležitosti väčšinou riešim ja , platiť nájom , kupovať jedlo a pod. Ako ho donútiť pracovať ? Alebo sa mám jednoducho zmieriť s tým , že môj muž je žienka domáca ? :)

ebi777

aj Tvoja spolužiačka tak isto používa diakritiku ako ty? a to ste sa prosím kde učili tak písať, že aj pred aj za čiarkou sa dáva medzera, a tak isto za zátvorkou sa dáva medzera,

to ste sa učili zrejme na tej externej výške však?

je mi na grcku, sem chodia už len psychický devianti

ebi777

aj Tvoja spolužiačka tak isto používa diakritiku ako ty? a to ste sa prosím kde učili tak písať, že aj pred aj za čiarkou sa dáva medzera, a tak isto za zátvorkou sa dáva medzera,

to ste sa učili zrejme na tej externej výške však?

je mi na grcku, sem chodia už len psychický devianti

Agnes998

No dobre, nebudem riesit, ci si alebo nie si naivna, ci je muz s par desat tisic dlhmi ten pravy do zivota, chces len odpoved na otazku, ako ho prinutit robit. No asi najjednoduchsie tak, ze mu prestanes davat peniaze. A zaroven zacni doma varit a upratovat aj ty sama. Pol na pol. A povedz mu, ze chces mat ulohy podelene pol na pol. Vsetky. Ze ti sucasny stav vobec nevyhovuje. A este otazka na teba, naozaj ti sucasny stav nevyhovuje? Si ochotna sa aj ty zapojit do domacich prac? Si ochotna prekonat svoju lenivost? Lebo ak nie, tak mas pri sebe vlastne idealneho partnera. Az na to, ze ak sa raz stanete manzelmi a ty si kupis trebars auto alebo byt, pride ti ho zobrat exekutor.

jaasghkk

to ja297 je nick kamošky zo školy ( študujeme spolu externe na vs ) je u mna na navšteve ukázala mi tuto stránku ... mala problémy s kožným ochorením. ona riešila svoj problém a ja som sa chcela podeliť s tým svojim ... tieto 2 témy nemaju spolu nič spoločné ... 1 je moj príbeh a 2 je ten jej . nesuvisa spolu... :)

podobny

vy tu niektori sliedite ci co ked mate taky prehlad. :D

dnes je tazke zit z jedneho prijmu, ak ten prijem nie je dostatocne velky. a 500 E pre dvoch ludi je zalostne malo.

jaasghkk

tak ja som taka naivna preto , lebo som sa v živote nestretla s nikým zlým . nikto ma nepodviedol , neokradol , nesklamal ... mne sa dajak v živote deju iba dobre veci ( klop klop ) , asi sa musím poučiť na svojich chybách . a možno som len velký optimista :)