Prečo si ženy dávajú robiť silikóny?

Lola BA

ale ved silikony nie su len tie klasicke okruhle ale su aj anatomicke(v tvare slzy), ktore maju za ciel napodobnit prirodzeny tvar prs(preto su aj drahsie) a pri vhodne zvolenej velkosti vyzeraju velmi prirodzene.
Napr. tato slecna www.google.sk podla mna po operacii vyzera omnoho lepsie ako pred a keby bola oblecena ani ja by som nerozoznala, ze ma umele a nie este chlap...

Bambullina

pravdepodobne sa to nepaci tym muzom ktori v zivote nedrzali silikonove prsia ,na dotyk su ako normalne silikon necitit ,ak by to bol taky des ako myslis nebolo by to take oblubene ako je a este len bude...Taketo prsia su lepsie ako prave maju vyhody , na 90 pecent su operacie bez komplikacii,je to najjednuduchsi operacny zakrok kde ti nezasahuju do zivotne dolezitych organov,taketo prsia neovisnu, su sumerne ,plne ,ale to tazko vysvetlit ked ich vidis iba na obrazku.....

podobny

muzom sa silikony naozaj nepacia. je len velmi malo takych, ktori to uvitaju, velmi malo. darmo sa budete presviedcat o niecom inom. radsej zenu s malymi prsiami ako so silikonmi.

Maoam

mnohe to robia po porodoch a kojeni, ked dojde k vyraznejsej ptoze

alebo preto, ze svoje mali nulky alebo max. jednotky

osobne ale si myslim, ze nech uz su dovody akekolvek, tak by to malo aspon pasovat k postave zeny

pretoze ak je zena napr. cojaviem 165/49-50 kilova a jej povodne prsia su jednotky, max. male dvojky a zabije si silikony, tak to velmi rychlo vyzera velmi umelo a hlavne neumerne k postave

kazdy seriozny plasticky chirurg to zene ale vopred povie a odporuci jej vhodnu velkost umernu k jej telesnym parametrom tak, aby to vyzeralo normalne

samozrejme k stavom po zasahoch na prsnikoch z dovodov tumoru a Co. - tam je rekonstrukcna plastika nutnost, to je ine kafe ale tam sa takisto prihliada na telesne parametre, aby to vyzeralo co mozno najprirodzenejsie

Prezyvka55

neviem ale ani ja nepoznam velmi takych ktorym sa silikony pacia, myslim si ze po takomto zasahu urcite zena neopeknie