Priatel sa zmenil

Príspevok v téme: Priatel sa zmenil
lubaaaaa

ahojte ,popisem strucne: ja mam 20 a on ma 30. nas vztah je krasny iked sa nevidime denne, milujem ho aj on mna, planujeme spolu buducnost, chcem byt len s nim...vsetko bolo super, vztah, komunikacia..aj doteraz..lenze prestal so mnou spavat a ja som z toho velmi smutna..... viem ze zivot nie je len o sexe ani o jedle ani o praci ani o detoch ale....uz zacinam byt podozrievava. .. lenze na 99,9% som si ista ze v tom ina nie je, lebo kazdy kto ho pozna z mojich znamych mi povie ze miluje len mna. ako dovody udava ze je vycerpany z roboty..aky mate nazor?? mna uz napadlo aj to, ze ako nam to raz nevyslo odvtedy sa boji ze zase to nepojde ale neviem.... tak velmi po nom tuzim nemyslim si ze som nymfomanka alebo co...uz rozmyslam ako utlim ja svoje chute na neho aby som tak pri nom netrpela

lubaaaaa

no videli sme sa uz davno spolu sme zacali pred rokom, predtym som mala same zle vzahy, proste nikdy som si nemyslela, ze takeho super chlapa raz mat budem...zacali sme spolu spat asi az po pol roku mozno nieco skor..vzdycky citim ze je vzruseny a vydrzal to, potom sme spolu zacali spat..teraz uz treti mesiac sa len vyhovara???..pritom je vzruseny..nechapem co sa deje. snazi sa ma inak uspokojit aj ja jeho, ale proste mne vo vzduchu visi otaznik preco to nie je ako predtym, preco so mnou nechce mat sex. moze sa naozaj bat ze zlyha??

phoe

Tridsiatnici nie sú až tak zaujatí sexom ako dvadsiatnici. Čo znamena prestal so mnou spávať ? Nespali ste spolu týždeň, dva ? Viac ? Ako dlho sa poznate? Ako často ste to robili predtym ? Náhla zmena v správaní naozaj môže znamenat, že už nemá záujem, a môže to mať rôzne dôvody.