Vianoce - jedlo - anorexia - bulimia

Žužova

ja sa naopak neviem toho dočkat, viem že iná možnost nebude ,že sa sladkému nevyhnem a asi ani nechcem takže už to vidím ako sa budem prejedat a potom wc. ..ale neviem prečo,je mi to akosi jedno,je to divné a sprosté ale ..ja sa naopak velmi teším :/

Ewca

Ahoj.Vianoce su pre nas,osoby s PPP jednym z najkritickejsich obdobi v roku.Prezivame to so strachom.Stres,napatie,nervy...Obavy.Obrovske obavy.Neboj.Nie si v tom sama.Je nas vela :) to na povzbudenie...Toto su moje tretie Vianoce s PPP.A ak ti mozem poradit,naucila som sa,ze sa to da prezit dvoma sposobmi.
1.budes sa tvarit ,ze sa nic nedeje a s velkym sebazaprenim ignorovat kopy jedal vsade navokol teba.To v pripade,ze si bulimicka,alebo trpis prejedanim.Pretoze anorektickam je uplne ukradnute,ze na stole vidia kopec jedla,kolacov a inych dobrot.Proste to nepotrebuju.Takze bud ignorovat,ze tie stoly su plne,alebo potom moznost druha.
2. A ta je horsia.pretoze to je moznost,ze tu ignoraciu nezvladnes.cize sa budes viac prejedat,ako zvycajne,alebo viac zvracat.Tym,ze neovladnes svoju psychiku a budes jest jedno cez druhe.Potom klasika-vycitky a WC. To pozname :(
Ja som prve Vianoce prezila ako anorekticka.Druhe skor bulimicky.Prezieranie,grcanie.Teraz to bude asi skor anorekticke ;(
V kazdom pripade ti zelam spokojne sviatky,aby si si dopriala vsetko s mierou,netrapila sa s PPP a UZILA SI KRASNE SVIATKY. :)