Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neprestavajuca bolest v hrdle v jednom mieste

Príspevok v téme: Neprestavajuca bolest v hrdle v jednom mieste
MackoPu

Dobry vecer, som tu novy a chcel by som poprosit o pomoc nakolko ma uz 2 mesiace zuzuju problemy s hrdlom. Boli ma hrdlo presnejsie v jednom mieste na prednej strane krku. Pocas dna je ten problem minimalny no v momente ked si lahnem spat sa mi to spusti, skrabanie + slzenie oci a soplenie len tak z nicoho nic. Uzival som uz 2 antibiotika len obe pomohli len tolko co som ich uzival, potom sa to vratilo. Zacal vikend idu sviatky a nerad by som bol chory este viac. Pred spanim konzumujem 100g tvarohu + 250ml tepleho mlieka s grankom a to uz vyse 2 rokov stereotypne, cize nemyslim si, ze by bol problem v tom. Aj ked si lahnem poobede trochu si oddychnut tak mam rovnake tazkosti ako je vyssie opisane, tazko sa mi spava vdaka tymto problemom. Nestretli ste sa niekto s niecim podobnym? Uzival som aj cmulacie cukriky alebo spreje na oralne pouzitie no bohuzial nedostrieknu tam, kde ma to boli..

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.