som frigidna??

Príspevok v téme: som frigidna??
nininka

chodim s mojim priatelom uz skoro 4 roky,prve 2 roky bol sex v pohode ale po case mi to vobec nechzba uz sme rok nemali sex.planujeme spolocnu buducnost,tak sa chcem spytat ci je mozne aby mi to zase zacalo "chutit". je mi iba luto mojho priatela,lebo jemu to chyba.mne to uz nic nerobi,dokazem si zivot bez toho predstavit.vobec neviem co to zapricinilo...pomoze niekto?

nininka

zatial mi verny asi je,snazi sa ma chapat ale neviem ako dlho mu to vydrzi.on je krestan takze to je proti jeho zasadam

ffff

to nemozes vediet ,ci by ti to bolo neprijemne...ta moja milenka to nikdy nerobila, potom sme to skusili spolu a obcas to praktikujeme...a strasne sa jej to paci.

nininka

dakujem za rady,ale kazda romantika sa vzdy skonci neuspechom lebo ja uz som dopredu pripravena ze ma k tomu dojst a zase zlyham ja..asi je to v psychike,po skuskovom to zacnem vazne riesit u lekara.asi :)

cica

Ahoj nininka,no mozno to bude stereotypom,co tak super neznu romanticku veceru v restike,alebo pri bazene,mozno skusit nove polohy a vas sexualny zivot sa tym mozno "nakopne"ak sa milujete tak nen preco prestavat.....jednoducho podla mna staci trpezlivost a kreativita a v neposlednom rade je tu aj sexuologia...tak prajem vela stastia a experimentovania :)

ffff

inak ja tipujem ,ze je otazka casu ,ked dojdes do druhej "puberty" a zas si budes sex uzivat...ja mam 24, milenka/parnerka 41,jej manzel ma zdravotne problemy takze asi 4roky sa uz poriadne nemilovali, ona sa s tym zmierila a bol klud...ale minuly rok jej to uz asi zacalo hodne vadit no a tak to vyriesila takto...a musim ti povedat ,ze sice ma 41 ale keby som nemusel tak nikdy by som ju neopustil.A v posteli je to pekna dracica :)

nininka

a myslis si ze jemu to je prijemne ked sa na mna pozera a ja sa pritom nudim.ved sex je o tom aby obom bolo dobre.a to co ma volakedy vzrusovalo tak dnes absolutne nic,dokonca niekedy mi to je neprijemne.da sa to liecit?lebo nechcem tak zit cely zivot...