Iba na mlieku !?!

winki

odľahčiť pitím...to už radšej zeleninové a ovocné šťavy...doma odšťavené a čerstvé a nie umelé mlieko.

Barbana

Ďakuejm za info a jasne ze mi je prvorade zdravie ,len som si myslela ze sa aj odlahcim tym iba pitim a neviem ako by mal vyzerat moj jedalnicek na suroevj strave a ovoci alebo na zdravej vyzive...

GoFruit

Redbatica preto jej pisem. Moznos a zamysli. Viem ze mame každý vlastnu cestu a musime si an veci prist sami.Nikto to za nas nespravi. Ale niekedy ked je clovek otvorenejsi tak mu to mozw pomoct nnaštartovať zmeny. Ked je obmedzeny tak nie.
Co ti na raw vadilo? Ja som 100% na zivej strave a bavi ma ten zivot co z nej ide. Ta energia a laska.

redka

gofruit... dobre jej pises, ale ono na to clovek musi prist sam... ja som tiez jedla tak vselijak... ale po precitani par knih, po pozreti si par videi na youtube som prehodnotila svoj vztah k jedlu... nehovorim, ze teraz sa stravujem dokonalo, ale je to lepsie aj sa lepsie citim... a aj som schudl,a aj ked to nebol hlavny ciel, len vedlajsi ucinok... isty cas som bola raw a zistila som, ze to tak celkom nie je pre mna, tak som si nasla vlastnu cestu... ale clovek na to potrebuje cas, volu... chciet nieco pre seba urobit, nie pre nejaky moment napriklad schudnut do silvestrovskej zurky... chce to pozriet sa na to s vyhladom do buducna... co dnes dam do tela to mi moze v buducnosti pomoct ale i poskodit moje zdravie... cele je to dlha cesta...

GoFruit

V prvom rade si ty musis uvedomit ze prejedanie je zle. Pachas na svojom tele zlo. Tvoje telo je uzasne krasne a múdre. Ty do nho pchas zle a nezdrave veci. To sanevies zatat? Nevies sa ovladnut? Hm ja to akosi neviem pochopit preco je to jedlo take dolezite. To znamena ze si nevyrovnana ze nemas dostatok lasky v zivote a nemas lasku k sebe samej. Lebo keby si sa milovala a milovala svoje nadherne telo nedala by si donho nic zle. Vazila by si si ho za to co pre teba robi. Vazila by si si každú bunku svojho tela za jej mudrost a dokonalost. Tu ti nepomoze nic a ziadna dieta len zmenit uplne zmyslanie. Pohlad na seba a potravu. Jedlo sa ma jest na to abu sme zili a nie zit oreto aby sme jedli.
Ja nechapem ludi co si nevedia odopriet ani jedno jedlo.co nevedia ani tolko pre svoje telo spravit ze si daju napr pol dna post alebo teda ze su zavisli na jedle aked sa nieco stane a nemozu si dat pizzu na obed tak uz sa tvaria ze je koniec sveta. Ved to je iba sajrajt ktorym zaplname vlastne uzasne telo ktore potom place. No neviem ti inak pomoct. Ako povedat ti ze vsetko je na tebe a nie na vonkajsich okolnostiach. Nie dieta ti pomoze - tu treba riesit pricinu prejedania lebo po diete aa zas budes prejedat. Dieta ta nevylieci. A este taka blba. Ked si chces dat ozajstnu zdravi dietu tak prejdu na tych 5 dni na cisti ovocnu stravu. Surove ovocie a zeleninu a to len uvidis zazraky.

redka

to uz radsej skus tri dni byt na bielkvinach... maso, vajcia, mliecne kysle vyrobky - tvaroh, cottage, kefir, acido.... a tak vydrz aspon tri sni a potom k tomu pridaj surovu zeleninu... schudnes len neviem ci ti to vydrzi dlhsiu dobu (inac to so som popisala su vlastne principy dukanovej diety, pridaj este nejaku vlakninu napr otruby alebo psyllium)

phoe

Odpoveď si dostala, riesenie je jednoduche, len sa ho držať. Ak vydržíš týždeň o hlade, nevydrzis bez prejedania ? Nie je to logické že ti týždeň hladovania a následne prejedanie sa môže len uškodiť? Jedz s mierou, Kontroluj sa. Telo si zvykne a nebude toľko pýtať.

barbana

Keby som vedela jest normalne bez prejedania tak asi by som nepotrebovala schudnut nie? Lahko sa pise nejedz toto nejedz toto a rob toto a toto .. preto som sa opytala
A kradem mlieko teliatkam? ach ....