Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Swetlus

Ahojte, potrebovala by som poradiť... v poslednom čase som v jedení ako odtrhnutá z reťaze..dosť som pribrala...dnes som sa pozerala do zrkadla a nechápala som ako som mohla tak pribrať.. viem že najúčinnejšie bude cvičiť vo fitku a hlavne obmedziť niektoré jedlá...prijala by som pomocť od niekoho skúseného..vytvoriť nejaký jedálniček, čo jesť, čo nejesť... budem vďačná za všetky odpovede :/

munz

SLINETT si klamárka, nič si neschudla, len stále klameš, že chudneš každý mesiac 11 kg už asi rok, len stále s iným prípravkom, to by si už teraz musela byť vysušená kostrička :-)

Adriana9

Ahoj, ja osobne som mala tiež podobný problém a aj keď som obmedzovala niektoré jedlá nedalo sa mi vôbec schudnúť a bola som ešte viac zdeprimovaná z toho že sa snažím a nevidím žiadne výsledky. Nakoniec som si dala spraviť jedálniček+ pravidelne som chodila behať a šlo to lepšie. Úplne som vylúčila napríklad pečivo a o sladkom ani nevravím :D a popri tom som brala fykotín a môžem povedať že som v priebehu mesiaca schudla cca 10kg a naspäť sa mi to nevrátilo. Môžem ti ho vrelo odporučiť a ak ti môžem poradiť pozri si aj túto stránku: -odkaz odstránený- je tam nie len kupón na fykotín ale aj na iné ja som na tom počas chudnutia dosť ušetrila. :)

lenka044

Ja som sa zacala stravovat jedlom z nutrifood a citim sa po mesiaci a pol vyborne. Schudla som 12 kil a pokracujem dalej

emilia55

Je to z veľkej časti o pohybe ale určite idem hlavne o stravu a množstvo stravy :) Mne veľmi pomohlo metóda "zjem len to čo mám na taniery", v princípe že si naberieš na tanier množstvo ktoré vieš že ti stačí a keď to doješ už si nenaberieš nič viac :) a samozrjeme si odpustiť "medzijedlá"

anikoo21

vyskusaj raw stravu, to je surova strava, mne sa pekne podarilo schudnut, recepty najdes na nete napr veganska stranka vitaria.sk alebo su aj knihy ja mam raw kreacie od plejady, maju v kazdom knihkupectve skus kuk

mariana

mne sa podarilo schudnúť 8 kg za 2 mesiace tiež za pomoci xls medical, ale dosť som zapojila šport, nie som veľmi na diéty ja rada papám

zdenka556

u mňa je to nekonečný boj, raz priberiem potom schudnem, viem že som si sama na chybe, ale minulý rok som mala veľkú šancu poriadne schudnúť, pridala som pohyb, upravila stravu, užívala som xls medical za dva mesiace som schudla 8 kg, držala som si až do septembra, potom nastal, zhon, stres, vianoce a som am kde som bola