Preco som srab?

Príspevok v téme: Preco som srab?
čudes

ahojte, moj problem spociva ani neviem v com, asi v tom ze nemam odvahu, strasne si leziem na nervy s tym ze napr. dnes isla krasna zena v autobuse sedela oproti mne a dvakrat sa na mna usmiala, ked vystupila usmiala sa znova a ja sedim ako debil, hanbim sa dvihnut a nieco zacat, 5 minut potom si nadavam preco som to nesiel skusit a uz mam skazeny den, ked mam nieco vypite tak v pohode idem aj za neznamou a je to ok, ale rad by som zvladol aj bez toho, pripadam si ako neschopak, neviem preco vzdy zdreveniem v pravej chvili a neviem sa rozhybat, dake rady prosim ? uz som takto prisiel o mnoho peknych ci zaujimavych bab resp. o moznost sa zoznamit s nimi

Laxius

Zdrevenies, lebo si hned myslis, ze z toho bude rande, vztah, laska az za hrob. Povedz si, ze Tvoj ciel je si len pokecat a zlepsit si svoju vlastnu naladu. Ze sa jej prihovoris preto, aby ste mali obaja pekny den. Nic viac. A hned nebudes citit tarchu toho,ze co ked to nevide, ze co ak sa jej nepacis, co ak si si to zle vysvetlil,alebo cokolvek.

phoe

Ideálne je asi začať konverzáciu niečím neutralnym a zároveň k veci, ked jej pomozes s batožinou alebo ju pustis sadnúť (áno, kedysi sa to robilo:)) ale nie vždy sa vyskytne taká príležitosť. Treba improvizovať...cvaknutie lístka, otvorenie okna....všimli ste si že ľudia vonku už takmer nekomunikuju ? Potom ani príležitosti nie sú. Včera som videla ale jednu ženu, tá si pokecala úplne s každým :D a nikomu to nevadilo . Len doma by som ju mať nechcela :D

čudes

tk zrovna v buse pred ludmi by som asi odvahu nemal, to by bolo ozaj trapne i ked odvazne, ale napriklad vystupit ked ona, samozrejme sa za nou dlho neplizit aby som nevyzeral jak uchyl a nieco povedat ze ma pekny usmev alebo nieco co ma napadne v tej chvili, ci je to blbe?

phoe

Náhodne stretnutie je určite zaujímavejšie ako stretko z netu, ale záleží na spôsobe, akým prebiehal...nie si srab ani nič podobne. Nie je bežné sa v buse zoznamovat, takže ľudia to nerobia...ako by si to spravil aby to nevyznelo trapne?

čudes

konverzaciu aj viem ako by som zacal, vzdy ma nieco napadne, akurat je mi to k nicomu kedze nedvihnem zadok a nejdem za nou, tak kazdu babu v buse zase nechcem oslovovat ale obcas ma to zamrzi ako napriklad tamta, ked mi da jasny naznak a ja nic nespravim, bus je iba jedna z moznosti, pride mi to lepsie ako zoznamenie cez net napriklad, neviem ci aj zenam viac neimponuje take nahodne stretnutie, to uz lepsie vedia ony

#

Kebyja som mal osloviť všetky baby čo sa namna usmejú a ešte v buse tak mám hárem :)
Prečo v buse chceš oslovovať baby ?

Agnes998

Preboha vobec nie si srab ani neschopak ani cudes. Si uplne normalny trocha nesmely chalan. Vela chlapov nema odvahu oslovit zenu v autobuse, keby ste boli na nejakej party, akcii, je to ine, tam mate dost casu na to sa otukat, zacat rozhovor, ale v buse mas len kratku chvilu kym vystupi, okrem toho mozes mat pocity, ci to nebude trapne, ci ta neodmietne, ci uz niekoho nema a usmiala sa na teba len preto, ze dnes mala dobry den atd. Mozes s nou skusit zacat nezavaznu konverzaciu aj ked len o pocasi alebo o inych blbostiach, uvidis, ako bude reagovat, ak pozitivne, spytaj sa jej napr. kde studuje/pracuje a potom povedz vazne? Tam blizko mi byva kamarat (alebo lepsia vyhovorka), nesla by si niekedy po skole len tak na drink?

vicky_025

mozno je to tym, ze si presvedceny o tom, ze si neschopny... vela veci je o psychike... nonsptop sa presviedcat ze to nedokazes a potom ocakvat je opak je zvlastne

ak by s nami ludia rozpravali tak ako zvykneme rozpravat sami so sebou, tak by sme si to nenechali. divne ze to trpime sami sebe