Liecenie rakoviny pomocou MMS/CDS

Prezyvka55

Ulahcim ti tvoju zahadu aj ked mam pochybnosti ze to tvoj mozog dokaze spracovat a pochopit.
2NaClO2 + Cl2 -> 2ClO2 + 2NaCl

Prezyvka55

tehulka1984 miesto sarlatanstva sa radsej douc chemiu a prestan sa tu strapnovat

ClO2 je plyn a vznika az naslednou reakciou z NaClO2, ten plyn je prave to najvacsie svinstvo z toho.

tehulka1984

Prezyvka55- NaClO2 S DESILOVANOU VODOU TO nie je ani nahodou. Je to chlorine dioxide a nie sodium chlorite. NaCLO2 je iba sodium chlorite ale zlucenia MMS je chlorine dioxide. Ty tiez dychas oxid uholnaty?Alebo kyslik a vylucujes kyslicnik uhlicity?Podobne zluceniny len trosku ine cisielka pod pismenkami a predsa "maju" aj inu ulohu. Tak tu nemiesajme 2 rozne chemicke vzorce.

Kedze ten NaCl02 sa miesa este s citric acid, predtym ako sa to poziva. Alebo si to porovnaj sam. Napi sa MMS povedzme 1-2 dni, co ti to spravi a potom si kup SAVO a napi sa tiez a uvidis ten rozdiel. Len to Savo asi uz nerozdychas. Ale teraz seriozne, MMS preferujem pred chemoterapiou a ak by som nahodou mala vaznu chorobu, tak hrabnem po MMS radsej ako sa znicit chemo. Urcite zdravy clovek MMS pit nemusi, ale choremu to moze zachranit alebo aspon o hodne predlzit zivot.

tehulka1984

RNG- uplne s tebou suhlasim. Ti, ktori sa z MMS smeju, su podla mna ignoranti. Videla som na vlastne oci, ako to pomohlo v rodine a bolo to evidentne aj na lekarskych vysledkoch, ked dana osoba nemala ani chemo, ani radio, lebo bola uz "odpisana".

GRRB- neviem, od koho si kupoval, dobry liecitel ti mal dat aj navod. Ja mam navody v anglictine, ak pomozu, napis e-mail, poslem. Tie 4x4 kvapky si davam do pol litroveho pohara. Vypijem ho za cely den, ale najlepsie je to dat do uzavretej sklenej flasky, inak to straca ucinok a meni sa na morsku sol, teda tak to chutilo, ked som to nechala pol dna otvorene. Akoby som sa napila vody z mora. Niektori ludia zacinaju 1x1 kvapka do pol litra, mne to bolo slabe. Tie 4x4 su ale uz dost "smradlave."

RNG

Ironiou sa neda potlacit statisice uspesnych pouziti oxidatorov na svete.
Najme pri rakovinach, kde bezne lekarske nastroje ako chemoterapia, chirurgia a ozarovanie je zialbohu velmi malo uspesne a plne vaznych skodlivych postrannych ucinkov.
Voci tomu su skodlive nasledky MMS malickost.Naviac oxidatory su lacne, kdezto ine metody su velmi drahe.
Liecenie rakovinnych pacientov v USA(nehovorim vyliecenie, lebo to casto skonci smrtou pacienta) stoji od 150 do vyse 600 tisic, kdezto oxidatory su pod 100 dolarov dokopy. Takze onkologia by stratila hrozne peniaze, co si nemoze dovolit, takze treba ine, lacne a ucinne metody dokladne ociernit.

grrb

Dakujem za odpoved. Ja mam MMS, ale ziadny navod nebol. Na internete su rozne davkovania, preto ma este zaujima, ci 4 kvapky bola denna davka, alebo kazdu hodinu 8x? A este, ako dlho si to brala. Srdecna vdaka.

tehulka1984

Toto zalezi od typu choroby, ktoru clovek ma a v akom stadiu a kolko toho zvladne. Ja si davam (teraz nie, lebo som tehotna), ale davala som si 4 kvapky citric acid a 4 kvapky MMS. Ale napriklad niektori zvladnu menej a niektorym treba viac kvapiek do pol litroveho pohara, zalezi na type choroby. Zakladne pravidlo je, ze davkovanie je do bodu nevolnosti, cize ak clovek z toho vracia (rakovinovi pacienti mozu mat takuto reakciu), tak treba davku znizit. Ludia, ktori su skoleni v davkovani a predavaju tento produkt ti daj aj presne intrukcie, ako davkovat na aku chorobu. Moja svokra si daval myslim 2-3 kvapky (rakovina pluc, metastazy do mozgu) tak pred rokom. Teraz si nedava nic, ale pri takychto chorobach by sa nemalo prerusovat. Tolko zatial.