Liecba HP s ATB

Príspevok v téme: Liecba HP s ATB
choro

Dobry den
Chcem Vas poprosit o radu.Bol mi zisteny HP lahsej formy tak to mam napisane v sprave po vystreni odberov u gastroentrologa.Docital som sa ze HP sa da vyliecit aj bez ATB vyzivovymi doplnkami tak som to skusil zaobstaral som si monolaurin sladke drievko dgl a betaninom HCl+pepsin lenze po douzivani a s odstupom 3mesiacoch ma opat zacalo pichat pod lavym rebrom tak som zaniesol stolicu na kontrolu a vysledok je pozitivny tak som sa odhodlal liecbu atb 3kombinaciou formilid500 duomox1000 a lomax po 2 dnoch uzivania som mal stolicu pevnu a citil som sa vyprazdneni ale dnes na 5 den po uzivani mam zas stolicu mazlavu a nie je takej konzistencie cim to moze byt?Zostava mi este 2dni tych atb len sa obavam ci mi to zaberie kedze sa ta \'\'dobra stolica\'\' zmenila na kasovitu co sa tyka jedalnicka je dietny.doteraz si ani nepametam taku dobru stolicu ako po zacati tych atb myslim si ze za to moze lomax ktory mi inhibituje protonovu pumpu na znizenie vylucovania zaludocnej kyseliny ale keby som jej mal vela nemal by som mat hp lebo by ho znicila ale ked jej mam malo a este som ju pozastavil lomaxom ako je mozne ze mi tak dobre travilo a vyprazdnenie bolo az neskutocna ulava a pocit cistych criev ktory som nepoznal minimlane tri roky

dakujem

ospravedlnujem sa za rozsiahly prispevok ale zial neviem si rady.

choro

Rad by som poprosil o vyjadrenie pana Rng sledujem jeho cinnost uz dlhsie a viem ze ma vela uzitocnych rad a nazorov chcel by som vediet preco potom po uzivani vyziv.doplnkov nenastala zmena stolice a vyprazdenia tak ako po uzivani atb kdez to travenie bolo este blokovane neprodukciou zaludoc.stiav kvoli ipp s lomaxu.ako to je stou kyselinou uz som s toho sam jelen.dakujem

choro

Ak sa mi upravi ta stolica a vyprazdnovanie bude kompletne aj pocitovo tak budem rad nakolko jem probiotika vzdy po 3hod. po uziti atb dufam ze mi to pomoze k rychlejsej obnove crevnej mikroflory a celkovemu traviacemu traktu.

dilmah

Po ukončení liečby sa ti stolica upraví. Mne zistili HP v roku 2004 a odvtedy mám so žalúdkom stále problémy vrátane opakovaných zápalov a HP sa mi tiež opakuje. Keď ho raz dostaneš, už sa ho nezbavíš a žiadne drievka ani výživové doplnky ti nepomôžu, takže držím palce a pevné nervy...