Hnačky, bolesť brucha

Príspevok v téme: Hnačky, bolesť brucha
januska123

Dobrý deň, veľmi vás prosím o pomoc..za posledné dva mesiace som mám každý druhý týždeň hnačky, dám si dietku papám len sucháre a o dva dni ma to prejde. Túto nedeľu som dostala hroznú hnačku, kŕče v bruchu, bolo mi na zvracanie ale negrcala som, dostala som aj menzes oneskorene v deň tej hnačky. Bolel ma žalúdok, po každom glgu čaju som utekala na záchod. Od pondelka ma už nepreháňa, ale pobolieva ma brucho, tak zvláštne, mám tam taký tlak, a bolí ma to aj na mieste ako je slepé črevo. Pár krát som už aj cítila ako sa mi tam všetko hýbe, akoby sa mi tam niečo posúvalo. Do toho sa mi pridala občasná bolesť vaječníku, teda myslím že to je vaječník, takúto bolesť som ešte nikdy nemala a je to na mieste kde je pravý vaječník. Viem že by som mala navštíviť doktorku, ale rodičia hovoria že mám len pokazený žalúdok.. no mňa tie bolesti a tlaky veľmi znepokojujú.. Je pravda že navštevujem aj psychológa, a mám diagnózu že ma všetko rozruší a som taká precitlivená, ale nemyslím si že si toto všetko nahováram a zveličujem.. Neviete, čo by to mohlo byť ? Nerada by som cez Vianoce bola v nemocnici, no ak to je potrebné zájdem hnď k obvodnej doktorke, ale veľmi sa bojím..Poraďte mi, nemáte s niečim takýmto skúsenosti? Mám ešte čakať alebo to hneď riešiť? Naozaj sa bojím..Ďakujem za všetky rady.

Oliver32

Alebo si daj Mastichu Active, tá sa mne osvedčila ešte viac, pretože okrem probiotickej látky obsahuje aj aktívnu antibakteriálnu zložku - mastichu, ktorá vyčistí žalúdok od nežiaducich patogénov a naladí správne trávenie.

redka

cakaj na stedry vecer.. kym ti slepak nepraskne.... ako sorry, ale ked mi je tak dlho zle, tak idem vec riesit... moze to byt hocico... slepak, vajecnik, nejaky crevny problem - polyp, crohn.... boh vie... mozno si odsleduj po akych jedlach ti byva zle... ale odporucam skor teraz pred sviatkami kym sa este da chod k lekarovi.... inac budes mat cele sviatky pokazene...

januska123

Keď na to nemyslím je mi fajn, ale keď si začnem všímať bolesť a myslím na to a uvažujem čo by to mohlo byť začnem veľmi stresovať a zrazu ma to bolí ešte viac..no nemyslím že som hypochonder