Preco MMS nefunguje ...

Príspevok v téme: Preco MMS nefunguje ...
jano_s

mam uz 4 den silnu nadchu a kaslem a uzivam MMS kazdu hodinu 4-5 kvapiek riedenych s 50% roztokom kyseliny citronovej (necham reagovat 3 minuty). Napriek tomu nezlepsuje sa to, naopak zhorsuje. Mozno robim niekde chybu... Chcem poziadat o radu, resp. o vasu skusenost so situaciou, kedy to nefunguje, prip. nazor, v com moze byt pricina zlyhavania. Nechcem zacat s antibiotikami ...

Vopred dakujem za ochotu a radu.

fitMonka

Pocuj o zlyhanie obliciek, inych organov aj smrt si koledujes pri XY liekoch, ked ich uzivas zle... Tento argument neobstoji.
Mas nejake linky, kde sa hovori o smrti po MMS? Pochybujem... Ale aj keby ich par bolo pri milionoch uzivatelov, tak je to nic oproti umrtiam na klasicke lieky, chapes? Uz sa opakujem, lebo tieto vase argumenty su nula bodov. Kazdy vie, ze ucinna latka su tam oxidatory. To ze to neucinkuje odkazem partnerovi mojej mami, ktory si hlavne s mms vyliecil rakovinu s tym, ze odmietol chemo. A mozte to odkazat aj stovkam az tisicom ludi na forach, napr. upramene.cz, kde je obrovske mnozstvo skusenosti s mms, realnych skusenosti ludi.
PS ano,na plesne na nohach je mms vraj vyborne
www.youtube.com

odpovedam

fitmonka, my podla teba nemame zakladne znalosti chemie? :)))

precitala si si nizsie link s podrobnym rozborom chemika? ci ti poslem dalsie? Ty mas odbornu + prakticku znalost chemie, ze my sme ti smiesni? :-)

Vies ty vobec, co za reakciu prebehne ked pridas chloritan sodny do HCL, ktoru mas v zaludku? Vies, ze si koledujes o zlyhanie obliciek? Vies, ze su aj smrtelne pripady po poziti MMS?

Vacsim problem v MMS je vsak oxid chloricity - prudko reaktivny oxidacny jed - ktory nici ludske bunkove lipidove membrany, narusa dychacie cesty i imunitu.

A vobec, nepride ti podozrive, ze nazov hovori o zazracnom ucinku mineralov, no ucinnymi latkami su jedy? Klamstvo na sugestibilne povahy...

len si ten clanok pekne precitaj predtym nez preposles dalsiu hlupost.

analyn

denno denne MMS pijeme a aj tak sme chori! Ako je to mozne? A co ty vies, mozno je savo ucinnejsie? Mozno prave tadial je cesta ku svetu bez chorob, niekto tu pisal, ze Savo mu vyliecilo plesen na nechtoch...

fitMonka

Uz nebudte smiesni s tym bielidlom a savom, mms je nieco upne ine ako savo, ale to by ste museli mat aspon zakladne znalosti chemie. Chloritan je nieco uplne ine ako chlornan, aj ked vam to znie podobne, jedno pismenko v chemii moze znamenat obrovsky rozdiel.. A v malych mnozstvach mms pijete vsetci denno denne v pitnej vode, pretoze sa pouziva na jej dezinfekciu. Ste niekde od nejakeho hlupkaka poculi, ze je to savo, tak to teraz papagajujete...

analyn

na zamyslenie uzivatelom MMS- v decembri som si vsimla pod kolenom rastuce znamienko, isla som ku koznemu doktorovi, ktory ma po pohlade nan ubezpecil, ze sa nemam bat, ze je to len rakovina koze, znamienko zo siroka a do hlbky vyrezal a poslal na rozbor. Samozrejme, objednala som z netu vsetko, naozaj vsetko, co je proti rakovinove, este mi tieto veci ani nedosli, ked doktorko dostal vysledky. Bola to rakovina koze, ale vyrezal mi do do dostatocnej sirky i hlbky, takze nic viacej nepotrebujem, ani radiaciu, ani chemoterapiu, proste je to za mnou. Ak by som bola dostala vsetky doplnky a MMS skor, tak teraz by som bola v tom, ze mi to zazracne pomohlo. Poslala som to naspat nepouzite.

ni-ka

neprestava ma udivovat ze ludia ktori bojkotuju lieky si dobrovolne davaju "savo"...
takze lieky fuj, lebo to je chemia a "savo" mnam, lebo to je zdrave???
ste normalny?

philips

Keď je to taký skvelý všeliek prečo nie je známejší? A nezačnite mi tu hovoriť blbosti o tom, že to farma firmy potláčajú, že kupujú média, že lekári o tom nemôžu hovoriť....

odpovedam

fitmonka, tebe pride normalne pit bielidlo? zried si savo s vodou, budes to mat za jedno, dobru chut ;-)

mimochodom, pozrela si si, kolkym ludom ostal poleptany hltan po poziti mms? kolki sa otravili? kolkym vznikla anemia?

fitMonka

Tak ti udia, ktori si s tym vyliecili rozne choroby, velakrat take, s ktorymi si klasicka medicina u nich dlho nevedela rady su vsetci blbci a len sa tvaria :) To nie je otazka vieri... A pouziva to miliony ludi, tisice snad len u nas na Slovensku.