Bývalý

MultiLevel

vsetci miluju svojich byvalych? :D Okej, v tom pripade ja tvrdim, ze len nevyzreta osobnost, ktora sa nedokaze vyrovnat so samotou, nedokaze kracat vpred a neustale sa hrabe v minulosti, je schopna milovat byvaleho partnera....
Ak som raz vztah ukoncila, tak to zrejme malo sakra svoj dovod :) Ak som v danom okamihu videla rozchod ako najlepsie riesenie pre nas oboch, pretoze "sme sa k sebe nehodili", "pretoze sme mali rozdielne nazory na zivot", "pretoze sme sa stale hadali", "pretoze bla bla bla", tak logicky, preco by som mala milovat taku osobu aj po ukonceni vztahu? :) Skusenosti mnohych ludi ukazali, ze ak by som sa s ex partnerom dala zas dokopy, opat by to stroskotalo na tych istych veciach, ak nie na niecom inom....
Verim vsak, ze nie kazdy je tak silny aby videl po rozchode veci logicky a nie len skrz city, samotu. Mnohi ludia sa boja byt sami, obdobie medzi rozchodom a hladanim si novej lasky povazuju za nieco hrozne, nepredstavitelne a tak sa utiekaju k byvalemu partnerovi (to najcastejsie)...hmmm....a ma to vobec zmysel? :)

magister

112567

z celeho srdca Ti prajem sa stat milionarom (ak chces pomoc, napis na email, poradim), aby ti byvala zavidela ako hrom :D mozno ju ziskas spat.. ktovie..

magister

keby sa ludia nerozchadzali za rozliate mlieko, tak by taketo temy neexistovali.
a k tomu ze je menej ormantik, to je KRAVINA.
tak v romantike ma menej, ma viac inde.
nikto nie je taky magor, alebo magister, ze by mal vsade menej..
kazdy ma ine plusy a ine minusy.
na kazdom sa da pracovat.

112567

nemusi to hned znamenat ze este niekto miluje byvaleho, akurat sa mozno clovek nevyhne porovnaniu, napriklad novy partner nevie vymysliet nieco originalne romanticke a dievca si uvedomi ze v tomto bol byvaly lepsi a podobne, mne napriklad spolocna kamaratka byvalej a mna povedala po dlhsej dobe po rozchode ze jednym z dovodov rozchodu bolo ze som mal malo penazi, ze ona potrebovala aj materialne rozmaznavanie, v sucasnosti ma sice takeho frajera, vraj je to aj dobry chalan ale ze z nej ma pocit ze to s nim tak nepreziva ako so mnou, aj ma to potesilo =D