Žiadost o pomoc - falošné parfémy

Príspevok v téme: Žiadost o pomoc - falošné parfémy
Fero M.

Zdravim vas. Potreboval by som pomoct pri identifikacii majiyltela uctu. Objednal som manzelke vonavku, samozrejme prisiel fejk a cislo je.nedostupne. Cez x stranok som preklepol meno aj cislo a dalsie veci a narazil som na organizovanu skupinu podvodnikov s parfemami. Mam jeho cislo v Unicredit.Bank. Chcem podat aj trestne oznamenie lebo okradadaju ludi uz od roku 2007. Mam ich mena aj adresy ale poteebujem zisit majitela uctu na ktory odisli moje pebiaze. To jedine mi do skladacky ktoru som skladal cely den beoasuje. Tynto vas chcem srdecbe poprosit ci tu nieje niekto z Unicredit.Bank a vedel by mi len overit ci mam spravne meno majitela...
Surne :-( Mam o darcek menej na vianoce...
Ak.si mi ludia nepomozeme tak nam nepomoze nikto ...
Moj Email: FEROMMM@CENTRUM.SK

Lulu2011

Maoam - napisem ti, mala som prd casu, vsak tu ani nechodim uz nestiham, teraz tu sedim s mokrymi vlasmi v uteraku a utekam dohnat este posledne darceky, presne, ja som myslela, ze si objednam online z overenej stranky - objednavam z Ciech, promtni, zarucena kvalita, ale ked som bola v OC mali moju znacku v 30% zlave, tak som nevahala, vysla ako cez net, pekne v tasticke som si odniesla a uz caka, ze pojde pod stromcek a ty ako? co pekne dostanes? :)

MultiLevel

Lulu, ja som pocula od jednej slecny z kamennej parfumerky, ze v net parfumerkach predavaju parfemy, ktore boli velmi dlho v obchodoch...Ono, vraj parfem casom slabne, meni sa jeho intenzita a prave tieto parfemy idu do netovych obchodov, vraj nie su uz take, ako ked to kupis v obchode...Ked objednavas z netu, mas s tym nejaku skusenost? Postrehla si to? Ja som si doteraz vzdy len z Marionnaud kupovala, nikdy nie z netu, tak preto sa pytam :)

Maoam

Lulu cauko, dlho som ta tu nevidela :DD, napis, ak budes mat cas.
Ja objednavam online, mam svoje webstranky, ale obcas sa da daco najst aj v kamennom obchode, zvlast teraz pred Vianocami mega zlavy.

Lulu2011

a teraz brutalne checkujem novinku make upu od Yves Saint Laurent kde by som zohnala za dobru cenu a vsade draho aaach :D

Lulu2011

Maoam - ja mam svoj oblubeny ako darcek na Vianoce z Marionnaud z 30% zlavou :) mam aj svoju oblubenu net parfumerku, kde su zarucene originaly a ceny skveleee

Maoam

Fero, vsak ta tu nik nechce zdrbat, ale za tu cenu v kamenaku najdes teraz pred Vianocami za brutalne zlavy super original parfem...staci pokukat, aj online, ale len seriozne webky. Co si jej kupil, myslim aku znacku? (zvedavost :D)

Fero M.

čo vám mám na to povedať... Len že máte pravdu a plne si to uvedomujem. Navyše teraz pred vianocami padli ceny o 1/4 dole. Nešlo o megapeniaze ale 40euro tiež nie je málo...

Maoam

Fero, z minibazaru a Co. by som nic take nekupovala, na parfemy mas aktualne v XY obchodoch mega zlavy prave preto, aby ficali obchody a aj v kamennych obchodoch, nielen online... no nic, nabuduce kupuj v serioznych obchodoch (a na serioznych weboch).

phoe

Tak na bazosi kupovať drahé parfemy je vyslovená hlúposť...čo ti k tomu povedať. Nabudúce kúp v obchode alebo cez slušnú firmu.

Fero M.

JAsne chápem.
PS: objednával som už x veci od elektroniky, cez predaj elektroniky, cez objednávku parfemua prišli original veci, lebo to viem rozoznať. Tento krat sme spravili chybu, lebo som neklikol na hodnotenie a toto ma stalo problem