Žiadost o pomoc - falošné parfémy

Príspevok v téme: Žiadost o pomoc - falošné parfémy
Fero M.

Zdravim vas. Potreboval by som pomoct pri identifikacii majiyltela uctu. Objednal som manzelke vonavku, samozrejme prisiel fejk a cislo je.nedostupne. Cez x stranok som preklepol meno aj cislo a dalsie veci a narazil som na organizovanu skupinu podvodnikov s parfemami. Mam jeho cislo v Unicredit.Bank. Chcem podat aj trestne oznamenie lebo okradadaju ludi uz od roku 2007. Mam ich mena aj adresy ale poteebujem zisit majitela uctu na ktory odisli moje pebiaze. To jedine mi do skladacky ktoru som skladal cely den beoasuje. Tynto vas chcem srdecbe poprosit ci tu nieje niekto z Unicredit.Bank a vedel by mi len overit ci mam spravne meno majitela...
Surne :-( Mam o darcek menej na vianoce...
Ak.si mi ludia nepomozeme tak nam nepomoze nikto ...
Moj Email: FEROMMM@CENTRUM.SK

Lulu2011

jedna sa o ochranu osobnych udajov, kazdy klik je monitorovany, ak by si nevedel, nikto si na triko nevezme, ze pride o pracu, len preto, ze ty si chcel usetrit a objednaval si z pochybnych zdrojov, originalne parfemy sa na bazosi nekupuju prepac

je plno overenych e-shopov, ktore maju skvele ceny, lebo nemusia platit prenajom ako kamenne obchody, mal si objednat tam, ked si chcel tak velmi usetrit na manzelke :)

bank

Pisem o systeme v Unicredit Bank samozrejme - SLSP malo kedysi cajovy lacny soft, ale pokial viem, tak ho museli po staznostiach vylepsit. Tento si sparuje transakciu s pracovnikom a operaciou, ktoru robil a so zakaznikom, ktory musel podpisat tlacivo. Ak to nesedi, vyhodi to teply bonz. Si myslis, ze ak by boli lahko pristupne udaje o uctoch, tak ze by pracovnici bank nedavali typy vselijakym zlodejom? Resp. v banke by sa takyto clovek zamestnal a daval by typy. Ani bezni zamestnanci u mobilnych operatorov si nemozu iba tak pozriet cislo hocikoho.

Fero M.

nooo viem že to nie je celkom.... :)
Neviem ako to je, nakolko aj na kamošov učet v SLSP raz pozerala suseda a systém nič ´´nevyhodnotil´´. Nechal to vtedy tak.

Potvrdilo by to aspon moju hypotezu o majitelovi učtu a prepojení tychto osob. Ak je učet skutočne tej ženy, tak nemám čo riešiť a ked jej zavolam dneska večer znova a spustim na nu paragrafy a subvenčný podvod, tak mi tie peniaze pošle späť a ešte ak ma naserie tak si vypýtam 3xviac..(fÓR)

NEchápem ako im to môže prechádzať od roku 2008

bank

To ti nikto z banky neurobi. Kamaratka tak raz potrebovala vediet prijem jej ex na ucet, lebo jej neplatil vyzivne. Jje kamaratka robila v banke, tak sa na ten ucet pozrela. System to vyhodnotil ako neodovodnene nahliadnutie do databazy a baba letela z prace aj s vysokou pokutou za nedodrzanie mlcanlivosti.
Vsak sa obart na policiu, naco ti je majitel uctu, ten ti moze byt ukradnuty, nech ho vypatra zakonne policia, naco sa chces spinit aj ty?

Fero M.

Ahoj a dakujem už druhý krát :P

Objednávali sme to z BAZOS.sk
Problem je v tom, že manželka nechtiac vymazala email, čo si zase myslim že až taký problem nebude, lebo adresu jej to uložilo do systemu.
Osoba od ktorej sme to objednali zrušila čislo a neodpovedá na email. Dneska idem do banky spraviť tu vratku.

Zistil som, že táto osoba vystupuje pod dalšími 5 menami aj na MIMIBAZAR.sk, kde už všetky jej kontá zablokovali. Takto okráda ludí od roku 2008. Mám jej meno, meno jej snubenca, telefonne čisla, jej adresu aj jeho adresu + adresu jeho brata. Včera som s nou volal, tak najprv sa pýtala, že čo som si objednal a čo mi prišlo a že sa ozve.
Poobede už volal jej udajný manžel, a že čo ich otravujeme, že je to omyl atd...

Pritom som zistil že na slovensku s týmto menom žije iba jedna osoba a to priamo v tom meste kde som volal.
Volal som zase večer s dalším čislom, teda našiel som ju na facebooku a volal znamemu a zistil som dalšie čislo na jej tentokrat snubenca a aj ten je registrovaný ako podvodník na mimibazare.

Takže začarovaný kruh. Jedine čo mam je jarová voda vo fľaši gucci a čislo učtu kde som poslal peniaze + obálku s menom a pečiatkou pošty

IDeálne by bolo ak mi mi niekto overil majitela učtu v UNICREDITBANk ... ale viem že je to velká služba

phoe

Určite ti len tak nepovedia v banke majiteľa účtu, na to je predsa ochrana udajov, v trestnom konaní si udaje vyžiada polícia a im to musia dať. Tak s tým chod na políciu. Ak ide o menšiu sumu, skús zohnať viac stazovatelov , cez net. Co je to za firma ? Nie je zapísaná v obchodnom alebo živnostenskom registri ? Tam je uvedený aj majiteľ. Ak podniká bez oprávnenia, o dôvod viac ho nahlásiť, daňové úniky .

Maoam

Fero, ohladne toho druheho - ze podvadzaju ti pomoze skor pravnik....tu ich je dost, urcite ti niekto odpise z prispievatelov. Odkial si to objednaval?

Maoam

cau Fero, najprv srdecne gratulujem k uz prebehnutej svadbe a statusu manzela :-)

mne sa raz nieco podobne stalo 2x s anglickou firmou (slo o iny tovar), musela som kontaktovat moju banku s tym, ze potrebovali odo mna dokaz, ze som im zaplatila (z konta), maju tam specialny servis, ktory ma formulare v roznych jazykoch a banka, cez ktoru tvoje peniaze sli, najprv kontaktuje predajcu a vyzve ho ku korekcii alebo vrateniu penazi, ak sa predajca (v tomto pripade podvodnik) zachova debilne, peniaze si banka od neho beztak vypyta spät - cize ti ich vratia na ucet s tym, ze sa dotycny predajca ocitne na tzv. ciernej listine a ta je dostupna na celom svete

co sa udania tyka, tam ti uz pomoct neviem, mne vtedy v jednom pripade poslali NOVY tovar a v druhom vratili prachy s tym, ze som od predajcu dostala 'stavnaty' agresivny e-mail, ale tym to aj haslo

mojej banke som bola vtedy fakt vdacna, oni maju moznost ziskat pristupove udaje - cize ak je to podvod, banke to kludne povedz a potom mozes jednat ako uznas za vhodne, najdolezitejsie je zatial ziskat spät prachy

a parfem kupuj online uz len na serioznych strankach......

Fero M.

Najviac by mi pomohol clovek.z UNICREDIT BANK. Nejde o ziadnu mrgasluzbu. Ak tu.je.niemto kto hy mj bol ochotny pomoct nech sa mi ozve hore ba email a tam.vysvetlim o.co ide.. DAKUJEM VOPRED

Fero M.

Poslali sme ich v stredu. Co pktom ak.protistrana uvedie ze penoiaze obdrzala pravom.za tovar? Nechapem ako mozu traja ludia bezstrestne od ronu 2007 okradat ludi na BAZOS a Mimibazar s 5 cislami, 6 fiktivnymi menami. Zisitil som.ze osoba s tumto menom na slovensku zije len jedna a vsetko je zamotane. Obaja jej komolici sa vudavaju za jej partnerov a kryju jeden druheho a zarovwn ju. Neverili by ste ake he to domotane. Bratislavske adresy a peciatky z posty v Snine.
Jedine co mam realne v ruke je cislo uctu.