Už zase!

Príspevok v téme: Už zase!
ochchchchch

Už zase si ten smrad dovolil zvýšiť na mňa hlas...mám ho plné zuby ľudia...maly 13 mesačný syn mu zlomil okuliare...vrieskal na celý činžiak,hambím sa ak pes za neho už, fakt:-(...začal kopal do toho zlomeného rámu,hovorím mu ukludni sa...on že "Drž tlamu"...ty piča...ako...fakt ma to už nebaví mu trpieť takéto výpadky...kto ho nepočul vrieskať,nepochopí :-(...prečo to my, slabé ženy musíme trpieť? takýchto debilov prepnutých...

prezyvko

a na čo vlastne čakáš? kde je tá hranica, za ktorou už začneš niečo robiť? keď ti zlomí ruku? nohu? keď budeš ležať na áre? alebo keď tam bude ležať tvoje dieťa?
2 týždne dozadu na teba začal kričať, včera si z teba spravil boxovacie vrece. čo si myslíš že bude o 2 týždne?
ak je tu taká možnosť, mala by si sa podľa mňa odsťahovať k rodine.

zewa2

Hľadaj organizácie pre pomoc týraným ženám. Pomôžu ti. Už by mali fungovať, je po sviatkoch. Keďže nepoznáme tvoju identitu, musíš si o pomoc požiadať sama. Držím palce. A maj tú odvahu, nevieš kedy to nebudeš už len ty, ale aj tvoj syn.

ochchchchch

najradšej by som na neho podala trestné oznámenie, ale nemám na to gule...neviem, či by s tým aj niekto niečo robil, zatial nemám ani modriny ale všetko ma bolí, určite sa mi spravia...v noci som si dávala tabletku od bolesti hlavy,čo mi ju išlo roztrhnúť...teraz neviem, či od tých buchnátov alebo z toho, že som plakala

ochchchchch

...včera večer ma zmlátil...facky,údery do hlavy,do rúk ako som sa bránila, do nôh...ja tomu nerozumiem...ako si jeden chlap môže dovoliť zbiť ženu, ktorá je od neho o 40 kilo lahšia...následne som ho vymazala s facebooku z priatelou...zistil to behom 5 minút a ďalšie facky a buchnáty....neviem, čo mám ďalej robiť...neviem, nechápem to...najradšej by som zomrela,ale mám deti...čo by bolo s nimi, len to ma drží pri živote...

Jill

A to ten tvoj fesacik nevie, ze detom sa okuliare na hranie nedavaju? Este, ze kopal len do tych ramov a nie do teba alebo nedajboze do maleho. A vo vyjdrovani by sa mohol krotit. Svedci to o jeho IQ.

MultiLevel

my, slabe zeny? Nie moja draha, nie vsetky su "slabe" zeny....Raz by na mna zvysil hlas, povedal mi skaredo, alebo sa spraval ako totalny psychopat a dost! Bud sa zacne inak spravat, alebo odchadzam od neho. Aj keby som mala 10 deti s nim....
Sama si si vybrala, sama to mozes aj ukoncit. Pokial sa on nezmeni (musite sa o tom porozpravat), zvol radsej rozchod, inak budes tercom jeho vylevov do konca zivota. My zeny nie sme slabe, prave naopak sme velmi silne...avsak zlym vplyvom vychovy a rodiny sa z nas stavaju tutky, ktore si nachadzaju tyranov, alkoholikov, aby cely zivot trpeli a pytali sa preco maju taky tazky osud...lebo ste si to zienky vybrali. Ty si si vybrala sama partnera, snad ti ho nikto nenanutil :) Porozpravaj sa s nim a ked uvidis, ze nic pre zmenu vo vztahu neurobi, alebo sa nebude snazit krotit, tak chod radsej s malym od neho prec. Beztak bol uz dost podla mna svedkom jeho kriku.....

manzel567

Moja, ako tak ti od srdca poviem - akeho si si nasla, takeho mas! A nezabudni s nim trpiet cim dlhsie, nech si tvoju zlu volbu odserie aj to dieta! A ak sa rozides, tak si najdi podobneho! Ja si svoju zenu vazim a ked mam nervy, idem si do garaze a tam sa vyziapem alebo urobim nieco uzitocne. Moja zena si nezasluzi, aby som na nu zvysil hlas, lebo je to velmi dobra zena. Sme spolu uz vyse 20 rokov.