Palenie, rezanie...

Príspevok v téme: Palenie, rezanie...
Paris69

Dobry den, potrebovala by som prosim Vás poradiť...Už asi rok ma trápi pálenie na začiatku pošvy...začalo to tým, že som navštívila gynekológa, povedal mi, že mám kvasinky, dal nejaké tobolky a čipky, (yalluna, lactofeel, nejake vyplachy) nezaberalo, spravil kompletnú kuktiváciu a vraj som čistá ako lalia, ani výtok ani nič, ani jeden bacil..nakoniec vraj ide o to, že tam mám pozostatok panenskej blany, a to ma tam pri sexe bolí, išla som na zákrok, kde mi tam zo skalpelom povyrezával zvyšky či čo a narezal, aby som ju nemala takú úzku, po kontrole zase nič, pekne sa to zahojilo, ale nepomohlo, opakovalo sa to, potom zase niečo predpísal, že možno ide o suchosť pošvy, dal mi cicatridinu, ktoré som si zavádzala na nos dovnútra, ale nič nepomáhalo, až nakoniec že sa može jednať o vaginitózu, ale ja to cítim aj keď chodím a sedím - pálenie až rezanie a je to presne pri vchode do pošvy...pri pohlavnom styku nemam problém ani so zvlhnutím, aj keď tam ide trošku ťažšie, dá sa to v pohode, len prvých asi 10 sekúnd to páli a reže a potom super, už nič necítim..už fakt neviem čím to može byť, už som fakt zúfalá...teraz mi predpísal krémik (Sanagel plus) na to konkrétne miesto tak uvidím :( nemal niekto podobný problém??? Lebo ja už skutočne neviem ako ďalej :( Vopred ďakujem

Infernate

Ahojky
Mám presne také isté problémy ako ty. Pálenie pri vchode pošvy, cítiš to ,keď chodíš ,... u mňa to dokonca došlo na začiatku ktomu, že som niekolko krát musela na pohotovosť. Vždy čistá, žiadna choroba. Gynekológ už zúfalý, myslel si ,že ide o celkové zníženie imunity v pošve. Rok som sa s týmto trápila.
NAKONIEC po rôznych skúšaniach a pozorovaniach som prišla nato, že som suchá. Môj priateľ je nadrozmerne velký. Nemala som to hned od začiatku vzťahu sním, ale začalo to po jednom vášnivejšom sexe.
Akoby ma natrhol. Odvedy problémy. Mne pomohol kokosový olej. Uplná parádička. Vždy pomôže ukludní. Dokonca ti vie pomôcť aj s mykózou :) odskúšané.
Dúfam, že pomohlo

Danone40

Ahojte dievčata. Ja mam taky isty problem ako vy. Palenie pri vstupe do posvy. Ale mne lekar robil vyter a zistil ze mam ureaplazmu. ked som citala nejake prispevky o ureaplazme tak som sa docitala ze nikto nema priznaky palenia ked ma ureaplazmu. Tak ja uz vobec neviem co mi je. To palenie trva uz 5 mesiac a lekar mi vravel ze mam byt trpezliva. Jemu sa to povie ked ho nic nepali:(( Vybrala som ant. a nejaky krem.Treaz beriem dlhodobo vitagyn C..to mi tiez kazal brat.ale nepocitujem nejake vyrazne zlepsenie.

teguelinka

paris lenže problém je v tom,že nikto nič nerieši,ked máme problémy.a pálenie je naozaj nepríjemné :(
ja som už vyskúšala naozaj asi všetko,čo eixtsuje,všetky krémy,mastičky,dokonca ATB masti,ale nič nepomohlo,a tebe aspon gyndoš robil papilomavirus,a to je plus,mne ho ani len nesnažil urobiť,povedal len ,že " to je normálne " to pálenie :D:D:D takže je to hrozne ťažké,vôbec s niečím takým žiť.
neviem už fakt ..a vyslovene som si KUPILA ja sama mastičky čisto len proti páleniu ,nejaky fucidin či ako sa to volalo ,a nič ,nepomohlo ani to,ba dokonca ešte horšie :(ja už fakt netuším,čo s tým,vyskúšaj,potom napíš,či ti to pomáha

Paris69

Teguelinka, no tak je predsa niekto kto ma rovnaký prípad ako ja a je dosť smutné že nikto s tým nič nevie urobiť ... No mne tiež tu kultiváciu spravil, nič nenašiel, dokonca mi robil aj nejaký papilomavirus, to je nejakych 116 alebo 216 virusov a ani na jeden som nebola pozitivna...teraz si zaciatok posvy rano a vecer mastim mastičkou Sanagel plus a hádam že mi to aspoň zmierni, a odporučil mi ešte jednu že mám vyskúšať - Cicatridina krem, je drahší (cca 15€) ale je vraj veľmi dobrý...tak potom napíšem po vyskúšaní či zabral alebo zase nič :)

teguelinka

paris ja mám síce o pár rokov viac než ty,ale tiež som mladučká,no trpím tým už poriadne dlho,
nechápem tomu,vrátila som sa po dovolenke pri mori a začalo sa to všetko,kolotoč z ktorého asi už niet návratu,mne to tiež intímny život niči,ale aj normálny život,to pálenie je strašne strašne diskomfortné,nenormálne,už mám toho dosť,ale lekári nič nerobia,povedal mi len gynekolog,že to samé prejde,ako samo prišlo,a dal mi nejaké vitaminy,no hovno zabrali,a už cele roky tato žijem,raz viac,raz menej,neviem v závislosti od čoho,ale pálenie prakticky mám stále,a najma pri močení ( no nič s mechurom to nema,to som si istá) ptm mi robil gyndoš kultivácie a nič,vyšlo všetko čisté,len vtaj tam mam mierne zvýšeného streptokoka,ale vraj to je bežnáá záležitost,no asi nie až tak bezná,ked ma to páli,ale gyndoš povedal,že to je normálka..už používame aj bezlatexové kondomy a aj tak,je všetko na hovno..ja už neviem fakt ,čo dalej

Paris69

No je to strašné, ani mne doktor nevie pomocť nijako, práve teraz chce, aby som si išla dať napichať do toho injekcie a práve neviem či ísť alebo nie...a je to veľmi nepríjemne a pekne mi to komplikuje intímny život s partnerom a to mám ešte len 22 rokov :(

teguelinka

aj ja pociťujem pálenie a presne to čo ty ,už tiež strašne dlho.a lekári nevedia,čo so mnou.tak ti poradiť neviem,ale jedno viem,že je to dosť ťažké žiť s takými problémami,je to diskomfotné veľmi