Zvlastny sen

Príspevok v téme: Zvlastny sen
amami

ahojte,.
snival sa mi velmi zvlastny sen. videla som samu seba spat, bolo to v nejakom rozpadnutom dome a v kute som mala dake dosky spravene ako daky ukryt ...ako decko som to bunker volala... a na tych doskach som spala...nepokojne, lebo som sa bala ze spadnem. nikoho ineho som v tom sne nevidela, len mna.,... videla som aj ako si planujem nabytok co by som chcela, neviem skrinu a k tomu manzelsku postel ..a neviem co vsetko pomedzi to bolo, ale potom som videla samu seba spat v posteli , vlanse tak ako som v skutocnosti aj spala ale zlakla som sa lebo sa mi nedalo zobudit, proste pohnut sa,,, neviem preco sa niekedy taketo sny snivaju ze sa neda ani pohnut,..ze v duchu som hore ale neda sa mi hybat...

celkovo sa teraz zaoberam velmi mojou buducnostou ze ako co bude... ale toto nviem co by mohlo znamenat.....

mate s tym nejaku skusenost???

lilyiankaa

presne tak jedná sa o spánkovú paralýzu, ja som ju tiež zažila asi 2x v živote, je to veľmi nepríjemné ... vraj ju spôsobuje nedostatok spánku a aj stres ..

normalka

Kľud je to len spánková paralýza. Tieto sny zaziva 30% obyvatelstva sveta. Prečítaj si o tom viac na googli.