Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chŕčanie v pľúcach

Príspevok v téme: Chŕčanie v pľúcach
eli-el

dobrý deň, už dlhšie cítim ako mi asi niekde v dolnej časti pľuc chrčí, pociťujem to ráno alebo keď dlhšie ležím, vykašľať sa to nedá. chrčí to pri hlbšom nádychu, potom keď stojím to odoznieva. fajčila som asi 7 rokov vkuse, dva roky nefajčím, len elektronické cigarety. nekašlem. iné problémy mám len so zatekaním hlienov do krku. občas, keď dvíham niečo ťažké mám pocit, bolesť, v oblasti pľúc,,akoby sa trhali,,. začalo to, keď som mala dlhšie problémy s váhou, vlastne podváhu asi 7kg. teraz mám váhu normálnu. mám 24 rokov.

RNG

Odhlienuje serrapaptaza, NAC a oreganovy olej, najlepsie brany v enterickych kapsuliach ako ma napr firma NOW.
Odporucene davky su 3 x 120 000 IU na serrapaptazu
2 x 600 az 1200 mg na NAC a
3 x 200 mg carvacrolu, co mas v 3 x 2 kapsulkach toho spomenuteho produktu z firmu NOW foods.

redka

no to budu asi zahlienene dychacie cesty... cize treba nieco na odhlienenie a vyhnut sa aspon nacas strave ktora zahlienuje... napr mliecne vyrobky a pod...

tobiaslubato

Dobry den moj chlapec ma rok aj 5mesiacov a uz asi viac nez tyzden mu strasne chrci na prieduskach,bola som s nim k lekarovi tam mu dali solvolan sirup a ambrobene sirup ale nieje mu o nic lepsie .........co mam robit

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.