Nattokinaza..

RNG

kungfusrac, ked mas dusevne problemy, ze sa citis nedoceneny a potrebujes sa s niekym hadat a podcenovat, najdi si prosim ine forum.
Toto je o zdravi a o liekoch a liecivych potravinach a doplnkoch ktore pomahaju pri udrzbe a navratie zdravia.
A je to najma o lekaroch, ktori maju s tymito uspechy. Z mojej strany tu uvadzam najma udaje od lekarov, co pouzivaju metody ine, ako vacsina lekarov a maju s nimi uspechy.

kungfusrac

A to si teraz maju vsetci varit polievku z vitaminu C, lebo ho bral aj on? Medecina nie je taka jednoducha, ze si kdesi precitas, ze L.P. jedol vitamin C. polievkovou lyzicou a aj ked mu nic nebolo, tak sa vyliecil zo vsetkych chorob.

RNG

Linus Pauling, dvojnasobny nositel Nobelovej ceny je niekto vo vede, takze sa mu vysmievaju len hlupaci.
A sam nepouzival vitamin C infuzne, ale len ustne ako doplnok a osobne bral mnoho rokov az 18 gramov askorbatu sodneho. Pokusy na dobrovolnikoch robil aj infuzne, a to az v davkach 100 gramov neutralnych askorbatov, bez akychkolvek skodlivych postrannych ucinkov.

kungfusrac

RNG,

si kup tricko "Linus Pauling" a v tom sa prechadzaj po meste. To bol len jeden z tisica ludi, ktori sa vitaminom C zaoberali a fanaticky pumpovali kazdemu koho stretli vitamin C do zily. Ja by som sa ho aj bal stretnut, keby chodil so striekackou v ruke.

RNG

"umely " citamin C je askorbova kyselina, ktora je BIOIDENTICKA askorvovrej kyseline v ovoci a zelenine, tj telo nijak nemoze poznat, ze sa jedna o vyrobenu latku v laboratoriu miesto v rastline.
A podla vyskumnikov ako Linus Pauling a jeho velkeho kolektivu v osemdesiatych rokoch urcili, ze telo pracuje ovela lepsie s davkami okolo 3 gramov denne a nia 60 mg ako to urcuju archaicke tabulky odporucenych dennych davok z roku 1948.
Vobec do toho vyskumu sa pustili na podnet toho, ze mnohe zvierata si vyrabaju vitamin C v tele vo vysokych kvantitach az do 100 gramov denne pre prasa v strese, (pes prasa, hovadzi dobytok, ovce...) a my tu schoppnost zialbohu nemame, ale kedze mame velmi podobne procesy v tele, boli zvredavi, ako sa telo bude spravat pri tychto "megadavkach" A dospeli k uzaveru, ze to je pre ludske telo tiez dobre.

Coca cola obsahuje dnes najma fruktozu, ktorej mame aj tak privela a sposobuje okrem ineho pretucnenie pecene a cirhozu, tiez obsahuje kofein, ktory povzbudzuje, ale zuzuje cievy a obsahuje plno kyseliny fosforecnej, ktora okysluje telo, cim stracame kostnu hmotu atd.
Takze pitie coca coly je velmi zla rada.

kungfusrac

Umely vitamin C (je to len obycajna kyselina-to uz radsej pi kolu) je viac skodlivy, ako prospesny. Rozhodne neber viac, ako 5-10mg denne.

RNG

Serrapeptaza ako enzym odmoruje telo od bielkovinnych zamoreni, tj aj odhlienuje aj je protizapalova aj pomaha rozbijat tromby a fibriny. Davka je 3 x 120 000 IU, intenzivne.
Nattokinaza je na riedenie krvi a rozbijanie trombov a fibrinov rovnako dobra, ale nema tie protizapalove a cistiace vlastnosti, ako serrapaptaza.

ABCD.

Veď jaranka, RNG napísal aj protizápalové, serrapeptáza rozpúšťa aj zrazeniny, tak si objednaj a malo by pomôcť.

jaranka

Rng,,,,CITRICIDAL mam doma pijem ho vo vode zmiesany zvysila som si davku...uz neviem do vlastne si mam zadovazit aby som predisla vecnemu zapalu zil,,,tento rok od leta treti zapal...krv riedim nattokazina...namiesto walfarinu,ktory mi rozbural hormonalnu sferu v tele a krvacala osm mimo cyklu..ale uz aj na to mam poradene vdaka tebe rng produkt,,,ktory zabera...len teraz co si este konkretne nasadit aby sa mitie zili nezapalovali a netvorili tromby,,,??

RNG

Nattokinaza nie je na zapaly, len odstranuje krvne zrazeniny, co mozu sposobit zapaly, zriedkavo, tym ze porusia cirkulaciu krvi.
Ale zapaly ciev su obvykle z roznych mikrobov, najma virusov, ale aj inych a tie teda treba adresovat, nie len tlmit samotny zapal protizapalovymi, ako serrapaptaza a ine silne enzymy, curcuminoidy s bioperinom, dumbier, sangre de grado a podobne. Protizapalove su tu len pomocne, hoci niekedy mozu pomoct natolko, ze ciastocne potlaceny zapal telo samotne doriesi potlacenim mikrobov, co ho sposobili.
Pre takych co sa z toho chcu co najsklor dostat odporucam kombinacie protizapalovych a antimikrobialnych(napr roztok citricidalu, oreganovy olej, monolaurin,
a na virusy vacsie davky vitaminu C a najma chaparal, viac na posilnenie viralnej imunity najdes na google.sk pod rng,herpes)
Cim viac roznych pouzijes, tym, pravdepodobnejsie to potlacis, aj be znalosti, co to naozaj sposobilo. Pomaha aj cistenie ciev lecitinom, lebo mnohe zapaly sa tvoria na miestach, kde su tukove a tukovobielkovinne nanosy na cievach, ktore lecitin pomaha odburat emulzifikaciou.