Priatel taxikar

alex884

ahojte. Chcel by som sa vás opítať ako sa aplikuje injekcia do žily čiže intravenózna injekcia.Doktorka mi ju predpísala pretože ma nechcela objednať na infúzie lebo by som musel ďaleko dochádzať.Prosím napíšte postup.Vopred ďakujem. :)

ebi777

zle sa pytas, nemiesaj jablka s hruskami
zamilovat sa do slobodnej mamicky predsa nie je problem. ale kolko slobodnych bezdetnych nesterilnych MUZOV ma ambicie,,,... VEDOME si hladat slobodnu mamicku s troma detmi...? o to tu ide, toto je to vase moralizovanie

poPotvorka

ebi to je fajn ,ze si si o mne vytvorila nazor ,robi to tak kazdy o kazdom .... ja som z moc dobre situovanej rodiny a kludne pojdem na rande aj so smetiarom ,taxikarom ,proste nech je to ktokolvek ,kto mi dokaze prejavovat to pre mna najdolezitejsie ,najkrajsie ......zabezpecit sa viem aj sama

poPotvorka

a chlapci uprimne ,kolko z vas tu pritomnych by dokazalo milovat slobodnu mamicku s 2-3 detmi ?
asi nikto ,ze ? Ved jasne ,matka s detmi je cudna ,ale frajer s porsche nasledovaniahodny ,bohuzial takto povrchne funguje celucky svet ....... s ebi totalne nesuhlasim ,len ma mozno "dovod" hladat "dobru spolocnost" ,tak hlada ... vsak kazdy si zijeme tak ako vieme

ebi777

samozrejme nedokazala by som ho nechat, ak by som ho uz milovala ..... ale o tomto nebola rec, ja pisem cely cas o tom aki muzi sa mi pacia a aki muzi ma vedia ohurit

a tiez hovorim o ambiciach, hovorim o tom, ze si vedome v takych kruhoch frajera nehladam, rovny rovneho si hlada!!

chod naspat k mojmu 1. komentu, pytala som sa, ci je fakt taka zalubena do toho taxikara.... a potom som pisala, ze aki muzi mna pritahuju,,,,nebudem sa dalej rozpisovat, vyvraciate fakty, ktore som ani nenapisala:-) pre mna za mna chodte na vecierok so smetiarmi-naskakovacminso zamerom si najst partnera a moralizujte si kolko chcete, realita je niekde inde

a lili ja som si o tebe tiez vytvorila svoj nazor:-)

poPotvorka

ebi .... dokazala by si milovaneho cloveka opustit, len preto ,ze mu jeho abicie nevysli a zo slusne zarabajuceho ,ambiciozneho muza sa na urcity cas stal napr. taxikar ? .... ja sa len pytam ,lebo obcas sa stavaju situacie ,ze padnema ako sa povie na same dno a nie vzdy sa vratime na vrchol ..... alebo taka situacia ,on sa zrani ostane postihnuty a ty ? Opustis muza ,ktoreho si milovala, pre tvoje vysoke naroky ?
Nemam nic proti tebe ,len ma trosku tvoj postoj zaraza no neodsudzujem ta .... asi vsio :)

ebi777

ja si neviem predstavit, ze by som isla vedome po taxikaroch, "autobusaroch" etc... a nebudem dalej menovat, lebo este XX ludi sa v tom nedajboze najde;)
hoci nevylucujem fakt, ze by som sa mohla nechtiac do takeho cloveka zalubit, avsak nikdy som s takym clovekom nerandila,
v zivote som nestrela taxikara, ktory by ma niecim ohuril a ktory by stal za randenie:-)
a teraz nehovorim, ze v pozicii taxikara sa nenajde clovek so zaujimavy intelektom, ale zrejme ich velmi malo

a nevyvracajte moje slova, som nenapisala, ze taxikari su lenivi, ale pisala som, ze mam slabost pre ambicioznych muzov, ktori sa nikdy nezastavia a idu za svojim cielom, a zaroven srsi z nich impulz a nezostanu napr. pri taxikarceni;)

rovny rovneho si hlada! a to nepatrim k povrchnym ludom, je to tak a mozte si do mna kopnut kolko chcete za moj nazor, vo veci to nic nemeni!!! a nemoralizujte tolko, realita "bezi" uplne inak