Priatel taxikar

woo

ebi, ten tvoj prvy prispevok bol taky prizemny ze az...preco by taxikari mali byt lenivi, to je take kratkozrake, taxikarcenie je narocne a momentalne slabo platene, predtym to bolo viac vynosne...ale v zivote by mi nenapadlo ze taxikari su lenivi, skor ze radi jazdia. a kym cakaju na zakaznikov, kludne môžu čítať Kafku :D a kludne môžu byt ovela scitanejsi a intelektualnejsi ako ten tvoj, a ze vezmu aj pracu taxikara aby zarobili miesto knucania ze praca nie je? hlavne je, ze nejaku pracu maju, nie? taxikari si musia pamatat cele mesto, zvladat ludi, rozne situacii. lenivi su skor poslanci, starostovia, pravnici a podobna haved.

Majka_8

Skôr by som sa na tvojom mieste bála o jeho život ... taxikár/ka je relatívne nebezpečné povolanie a ak ťa miluje tak sa nedá žiadnej zmanipulovať

mágister

&

ano, zacal by som si s upratovackou, alebo nezamestnanou, ved to co je za debilinu.. nemusi pracovat, minimalne ta moja nie :D haha :D ked uz niekoho pozvem (ulovim), tak ma strechu, jedlo a povedzme ze aj spolocnu kreditku, takze moze hocico..

nechapem ako nizke musi byt IQ (alebo paradoxne ako vysoke?), ak by si muz musel vyberat zenu podla povolania, boze moj.. kam sme to dospeli ?

zdrave semeno sa neposuduje podla toho, ako vyzera a co dokaze, ale podla testov v semenolabakoch, takze na prvom rande by som mal doniest vysledky hej? a chore dieta sa moze narodit hocikomu, aj zdravym, nikomu to neprajem, ale mysliet si, ze ked je niekto ambiciozny, tak ma zdrave semena, je chujovina, sorry...

zlodejMeciar

& ale tu vobec nejde o narocnost, samozrejme ze kazdy si vybera a ma naroky ale tu ide vyslovene o pohrdanie a povysovanie sa, pohrda len ten kto nepozna pravu hodnotu a to su ludia bud co dedia alebo maju lahky pristup k peniazom.

A co sa tyka hrozby tak ta je vsade zavisi to od charakteru cloveka a jeho sily podlahnutia pretoze pokusenie ciha vsade naokoli.

&

A presne tak ako frajer taxikár ta moze podviesť aj frajer bankár pilot vojak policajt hasič lekar uradnik učiteľ murár mäsiar poštár elektrikár kuchár čašník docent ........
Ak ma chlap príležitosť a nema zábrany tak podviedie aj viac krát.

&

tak ebi je z tých náročných vyberavych žien ktoré chcú žiť na úrovni ale chlapi zase si neklamte ze vy nemáte naroky na svoje budúce partnerky čo sa tyka vzhľadu a povolania. Začali by ste si s kockou ktorá robi upratovačku ci predavacku alebo sanitarku v nemocnici ? Len sa pytam lebo ja by som s tým problem nemal a čo vy ?
Ebi si hľadá zdravé semeno a gény to je v pohode. Netreba ju odsudzovať koľko je takých žien.

eddings

Btw. neverila by si, kolko sukaciek je na kazdorocnych firemnych vianocnych alebo letnych vecierkoch. Mam dojem ze taxikarcenie nie je take rizikove z pohladu nevery ako vecierky kancelarskych krys :D