Svrbenie posvy

Príspevok v téme: Svrbenie posvy
caribea

ahoj..
uz druhy krat ma trapi tento problem
prvy krat asi 2tyzdne dozadu som zacala mat tieto starosti
svrbenie vytok
a biele hlieny vo vnutri a kopu a ko ked mate zahnisane hrdlo:/
je to strasne neprijemne
kupila som si capiky fytofontana a davala som si ich na noc po dobu 5...6..dni
pomohlo to
k lekarovi mojmu som nesla pretoze je momentalne mimo a neordinuje
a teraz znovu opat svrbenie a uz sa mi opat robie tie hlieny biele
co mm robit z coho to moze byyt nikdy som tym netrpela
mam syna takze sexualny zivot vediem s manzelom ale podobu tejto liecby capikmy sme ho prerusili nez sa z toho dostanem a ono sa to zase vratilo
lekara navstivit bud.tyzden az tam bude co mam do te doby robit
tie capoiky pomohli ale tak mozno uz tak ku koncu ''doberania''
prosim poradte mi dakujem ale co najrychlejsie vdaka

blondula

to su plesne ! skor by som si davala tie vaginalne tabletky Canesten a pri svrbeni natierat Canesten kremom.ked nepomoze,tak uz len lekarka. ... robieva sa to napriklad zo sladkosti-cukru,co byva v mojom pripade,lebo ja sladkostiam neodolam a aj z kysnutych veci,napr.kolace,pecivo...to mi povedala moja lekarka...

mayusa

ahojte, ja by som sa chcela opytat, ze s coho sa vlastne tie zapaly, infekcie ci tie hocjake mykozy tvoria???

Pocula som asi o tesnom spodnom pradle... ale si nemyslim ze kazda co sa ozvala na tuto temu nosi tesne gate...
co to este sposobuje?

Ve

babyyyyy....žiadna chémia z lekárne, kúpte si biely jogurt, najlepšie zvolenský, je hustý, ponatierajte si ju zvonka, tampon do jogurtu, nie veľa, aby sa veľmi nenasal a šup dnu, vymieňať, vymieňať, robiť výplachy s prevarenou vodou s kúskom octu a máte po problémoch

mne nezabral ani canesten krém, ani čípky, ani tie doplnky...už som bola zúfalá, som za jednoduchosť, mojemu telu sedí najlepšie

sliepka25

ahojte..chcela by som poradit..už dlhšiu dobu mám vnutri v pošve také biele neviem čo to jeee..a občas ma aj svrbí pošva ...neviem vobec čo to je a chcela by som poraditt či mám ist stým ku gynekologovi...alebo či si to možem preliečit aj sama..prosím poradte mi ..budem váám vdačná

XEllX...less

ahojte mám 14 strašne to svrbí je to vonkajšie a nikomu to nehcem povedať ..hambím sa a lekárovy bi som nechcekl ist určité :ä mám taký hnedy vytok neporadíte mi prosím ? :(

SARA68526

prosim vas, mna tam tiez svrbi a mam slaby vytok..akym jogurtom to mam potierat? staci normalny biely jogurt? ..lebo nehcem ist ku gynekologovi , este som tam nebola mam 15

Didi14

Ja mám tiež podobný problém...Svrbenie a nejaký divný biely výtok ktorý mám všade tam... Chcela by som sa spýtať čo mám robiť. Mám len 14 rokov a nepovedala som to ani rodičom a aj doktorovi sa hanbím. Poradí mi niekto? Vopred ďakujem.

andyK

ahoj, viem, ze to tu bolo pisane uz X krat, len sa chcem uistit ci mozem na (pravdepodobne mykozu) uzivat canesten alebo podobny krem (este som nekupila) nie len na vonkajsie potieranie, ale aj pri vchode do posvy. Mam uz zopar dni svrbenie, vytok minimalne skor husty nazltly, ale len malinko takmer vobec. Ku gyn zatial nechcem ist skusim to poriesit sama a tak uvidime.p.s. mam 22 a som panna. pravdepodoben som to chytila niekde na bazene :/

animka

fytofontana su laktobacily...ale myslim ze lacnejsie ta vyjde ked si kupis oralne laktobacily...je ich tam viac miliard a posobia v celom tele...z vlastnej skusenosti mozem odporucit laktobacily z formy Swiss...su sice drahsie ale mne dost pomahaju...raz mi gyndoš robil kultivaciu a vtedy mi povedal ze mam ukazkove ph a teda dostatocne mnozstvo laktobacilov,ked som mu povedala ze to beriem tak poznamenal ze aspon vidno ze to funguje :) pokial ich mas malo tak jasne ze mozes mat problemy a je len otazka casu kedy sa ti premnozia patogeny.