Casto zapchaty/opuchnuty nos

Príspevok v téme: Casto zapchaty/opuchnuty nos
Wikimon

Dobry vecer, mam problem zo zapchatym nosom. Skoro kazdy mesiac niekedy kazdy druhy sa mi zapcha alebo skor opuchne nosova sliznica a ja nemozem nosom dychat. Strasne ale neskutocne strasne ma to obtazuje dychat ustamy lebo sa mi pery vysusuju aj jazyk a zo studeneho vzduchu ma bolia zuby. Pomahaju mi len take spreje do nosa ako je Olynth, Afrin atd atd proste take ktore sa mozu brat len tyzden. Ostatne ako Quixx ktore sa mozu brat dlhsie mi vobec nezaberaju. A preto vzdy berem tyzden takyto silny sprej a po tyzdni ho nasilu vysadim a pretrpim cely den zo zapchatym nosom pokial sa mi pred spanim neodopcha. Ale teraz sa stala taka vec ze sa mi opat zapchal nos a po tyzdni vstreovania Afrinu som dostala nadchu a nos sa mi zapchal znova. Bola som nutena striekat si sprej nadalej. Dnes su to dva tyzdne a ja som uz zufala uz si ten sprej nemozem striekat do nosa a ja netusim ako si ho odopchat. Je mi az do placu prosim poradte mi co mam robit.

redka

tak tak... alergologia imunologia... a mozes skusit preplachovanie nosa slanou vodou alebo urinou... nosna sprcha... na nete to najdes aj pod "néti"

kablica

och boze, urcite chod na ORL vysetrenie a odtial ta mozno poslu na alergologiu
nemas nic nezvycajne-chronicka alergicka alebo vazomotoricka nadcha, liecit sa to da

majucka_125

podľa mna jedine riesenie je podstupit operaciu nosa respektíve prepazok lebo tie nosne spreje ti mozu akurát tak este viac uskodit a casom ti uz ani tie nepomozu...ale mala by si navstivit lekara on ti uz poradi co by bolo najvhodnejsie