Ma panna uzit tabletku po?

Príspevok v téme: Ma panna uzit tabletku po?
Dodko

Ahojte,
moja priatelka je este panna. Vcera sme mali analny styk, pri ktorom ale praskol kondom a ejakulat vytiekol nevieme presne kam. Kedze sme to robili zo zadu, tak najskor dolu, ale nieco mohlo stiect aj do posvy. Skoro hned sme si to vsimli a vyutierali si to vlhcenymi servitkami. Priatelka sa ale boji, co ked tam nahodou nieco stieklo a mozno si pri utierani aj na par kvapiek sadla. Vieme, ze riziko pocatia je v takomto pripade dost male, ale priatelka si za kazdu cenu chce byt ista a preto uvazuje nad tabletkou po. O tej je zname, ze ma cely rad neziaducich ucinkov a tiez nie je na 100% spolahliva. Menzes by mala dostat asi o tyzden. Chcem sa opytat na radu, ci v takomto pripade odporucate tabletku po uzit?
Dakujem za radu.
Jozef

eiva

nie, nemoze
sanca takmer nulova, uz ozaj nevymyslajte tie najhorsie scenare, toto keby sa jej podarilo otehotniet tak je druha panna maria s prepacenim

TinaM

podla mna to nie je o tom, ze ona si chcela uzit, tak zvolila tento "sposob". Ale on si chcel uzit, tak ju zlomil aspon na toto :) Inak neviem si predstavit ako sa citi zena, ktora zazije svoj prvy sex tymto sposobom.

lilyiankaa

tiež som len otvárala ústa nad tým, že klasický sex nie, ale análny áno ..to si chalan môžeš gratulovať, že si ju na to prehovoril .... ale tiež nechápem, keď už máte análny, prečo nie aj klasický??

poPotvorka

Jil ma pravdu ,taktiez ma zaraza ,ze prave anal ..... ved pockaj v 30-tke tu tvoju kocku sprdne vlastna rit ,ked ju budu suzovat hemeroidy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jill

Jozef a toto je naco dobre? Mate analny sex a normalny nie. Akoze chce si uzit, ale pritom chce byt este panna. Ak jej ide o zachovanie pannenstva az do svadby z krestanskeho hladiska, tak mala by vediet, ze aj analny sex je hriech, ked to uz takto beriete. Nech si nemysli, ze je takto zastaralo povedane panensky nevinna. :)

poPotvorka

No ja nechapem ,naco vobec sexujete .... je jeden taky trapny vtip no je poucny ,hlavne pre teba :
Tu je :
Co má společného spermie a policajt?
Jen jeden z milionu odvede dobrou práci
... takze sa netrap ,urcite priatelka tehotna nebude

eiva

prepacte ale sibe vam? pre spermiu je uz dost tazke sa dostat od krcku ku vajecnikom nie to este cez celu posvu a odtial dalej, navyse este ked je panna...