Odfarbenie z tmavohnedej (ciernej) na povodnu slabunkohnedu

Príspevok v téme: Odfarbenie z tmavohnedej (ciernej) na povodnu slabunkohnedu
AfterEight

Ahojte, chcela by som Vas poprosit, ci by ste mi mohli odpovedat na moj problem s nafarbenymi vlasmi.

Moja prirodzena farba je taka slabohneda-svetlohneda.
Az teraz skoro po 4rokoch farbenia som si uvedomila,aka je to sprostost,si farbit vlasy.Ale to tu riesit nechcem.

Vlasy som si farbila tak 4-5x za rok a za posledny rok sa mi stavalo,ze vzdy ked som si naniesla tmavohnedu, od cesticky nalavo,aj napravo tak 4cm mi to chytilo tak na tyzden,potom sa farba zmyla. takze vrch hlavy som mala svetly a zvysok vlasom skoro cierny. Uz som zufala,ze chodim ako ochechula. Skusala som pomenit znacky,aj som si teraz vlasy nafarbila asi 3x a vzdy slabsim a slabsim odtienom a stale to iste,vrch svetly, a smerom nadol cierne.

Vlasy nemam znicene,ale uz si ich nechcem takto neustale farbit,ale chcem s tym spravit koniec.

Citala som si aj tu prispevky,ale nenasla som niekoho, kto by mal presne tento problem.

1. nepomohlo by,keby si kupim nejaku blond farbu a potom si to este nafarbila slabohnedou?

2. ma niekto skusenosti s odfarbovacmi?

3. kolko stoji zakrok u kadernicky? ktora by mi vratila povodnu farbu vlasov

Dakujem za odpovede, prosim Vas odpovedajte len ti,co maju presne tento isty problem,alebo presli z tmavohnedej na svoju povodnu hnedu farbu

Pekny den prajem :)

Fulinka

Z mojho hladiska sa cierna farba odfarbuje postupne.. Najprv treba vela trpezlivosti, iba samotny zosvetlovac ich zosvetli na tmavo hrdzavu, pri hlave na blond do zlta. Potom po 2 tyzdnoch skusit dat svetlo hnedy palette shampooo. Na tu hrdzu by som dala svetlo hnedu farbu palette shampoon. Ak chces byt blond z ciernej tak to sa neda vo bec na 1.krat.. Je lepsie byt svetlo hneda postupne, lebo vlasy sa velmi nicia velkymi skokmi v celej palete z roznych odtienov na blond. Na blond farbu je najlepsie mat prirodne vlasy. Bez chemickeho osetrenia, alebo prilis tmaveho zafarbenia.

Fulinka

Z mojho hladiska sa cierna farba odfarbuje postupne.. Najprv treba vela trpezlivosti, iba samotny zosvetlovac ich zosvetli na tmavo hrdzavu, pri hlave na blond do zlta. Potom po 2 tyzdnoch skusit dat svetlo hnedy palette shampooo. Na tu hrdzu by som dala svetlo hnedu farbu palette shampoon. Ak chces byt blond z ciernej tak to sa neda vo bec na 1.krat.. Je lepsie byt svetlo hneda postupne, lebo vlasy sa velmi nicia velkymi skokmi v celej palete z roznych odtienov na blond. Na blond farbu je najlepsie mat prirodne vlasy. Bez chemickeho osetrenia, alebo prilis tmaveho zafarbenia.

mqgf

ak si nebudes dva roky farbit vlasy tak ti odrastu ziaden problem slabunkohneda je ta najodpormejsia farba z mojho pohladu.ale olko ludi tolko chuti potom uz rDsej popolavoblond melir.vsetky hnede tonovacie sampony mi vzdy chytili vlasy na silno cierme a to len raz rocne som ten sampon pouzila.pozor s hnedymi farbami ak mate povodne tmave vlasy esye tmavsie ich budetat.a tuctova odfarbena netuzim byt vzdy som bola tmavovlasa.aj s efesorom si mozes pomoct

zuzi74

Chod ku kadernicke. Nerozumiem ako mozu dievcata doma experimentovat s odfarbenim vlasov o "niekolko" odtienov a potom fnukaju, ze si znicili vlasy alebo im sampon, ci farba z drogerie chytili naprd.

Claudiiiii

prosim vas chcem sa opytat..mam tmanovhnede az cierne vlasy.. a chcela by som len o par otienov bledsie vlasy .. normalnu hnedu.. co s tym?

AfterEight

lily, ja som si presne takto ostrihala teraz asi 12cm vlasov,aj tak som mala konceky rozstiepene....

Teraz mam len ten sampon, slabohnedy, uvidim,co bude,ked sa mi vymyje.

Este si skusim popozerat co su pripravky na nete a pouzivaju ich kadernicky. Na odfarbenie.

Dakujem ti :)

lilyiankaa

pozor!! on ti nezosvetlí o 13 odtieňov, ale o osem :)) tam je to aj napísané, ono sa to len tak volá, že 13-0 blabla :) osem odtieňov je hrozne veľa a osobne si myslím, že s koncami budeš mať tak či tak problém, ostanú ti tmavšie ako zvyšok vlasov .... ja som to potom riešila tak, že som si ich postupne dávala zostrihávať ..proste sa tej hnusnej tmavej farby treba zbaviť ......

AfterEight

dakujem lili,lebo mne povedali dokonca v drogerii,ze su to dve odlisne veci.

Ked ten zosvetlovac, ktory si spravny vybrat????

Lebo ja nechcem byt blondina.
Kupila som si taky,co zosvetli len o 4 odtiene a mala som korienky a asi dalsie 4 cm od nich totalne blondave...a spodok vlasov mi vobec neodfarbilo.

takze ked si dam ten syoss,co som pozerala na tej stranke ten 13 ( odfarbi 13 odtienov) tak skonci ako total bloncka ale od usi dole budem mat furt ciernu :D

AfterEight

Mam na teba otazocku este. Nižšie si pisala že si si kupila syos odfarbovac 13stku a vyssie pises že zosvetlovac. To sú dve rozdielne veci. Tak aby som vedela presne čo konkrétne myslis. Ďakujem :-)