Vysadenie antidepresív (Magrilan, Prozac)

Príspevok v téme: Vysadenie antidepresív (Magrilan, Prozac)
Lena30

Prosím vás má niekto skúsenosti s vysádzaním AD. Viem velmi dobre že by sa nemali vysadiť naraz, ale pracujeme na bábatku a nechcem to proste dalej uzivat. Chcela by som namiesto toho niečo prírodne, vedel by niekto niečo doporučiť? Beriem vyššie dávky magnezia, B-komplexu, dočítala som sa o L-tryptofáne alebo St.Johns Worth.. ak máte skusenosti, mohli by ste sa podelit. Dakujem

PS1

S vysadenim AD je to ako s nizsie uvedenou pesnickou:
bejby ain´t it over till it´s over - nie je koniec, kym nie je koniec.
www.youtube.com

jajatko

a ešte by ma zaujímalo s akou frekvenciou máš tie psychoterapie a dlhodobo? fakt ti držím palce, nech ti je aj naďalej dobre bez liekov

jajatko

ved ani ja neberiem práve tieto ad. a máš fakt dobrú psychoterapeutku? veľmi ti pomohla psychoterapia celkovo? prvýkrát vysadzuješ? prepáč ak je to priveľa otázok :) a odpovedz len na to, na čo chceš. bola by som rada keby sa aspoň tebe podarilo vysadiť, ja už nebudem nikdy vysadzovať

zewa

2 mesiace, ci uz 3? Neviem presne :)
Ale treba povedat, ze som nebrala Magrilan ani Prozac. A velmi mi pomohla /pomaha psychoterapia.
Prve dva tyzdne bez liekov som sa isla zblaznit. Vtedy som potrebovala podporu svojej terapeutky. Potom sa to ustalilo a je stale rovnako fayn.

zewa

Poraď sa so svojím psychiatrom. Ja som vysadzala dosť dlho 3/4 roka. Nešlo mi to hneď a už vôbec nie podľa predstáv. Nebrala som žiadne doplnky ani magnezium. Ale je fayn, že to.chceš skúsiť. Ako dlho ich beries? A prečo si ich začala brať?