Ako vydržať bez priateľa

Príspevok v téme: Ako vydržať bez priateľa
doktorka22

Ahojte!
Som zúfalá. Teda iba smutná. S priateľom sa teraz neuvidím, nejakú tú dobu...Nebudem vysvetlovať prečo, proste neuvidíme, až keď prejde táto situácia. Ale potom bude všetko po starom. Čo je super, ale mi to nepomáha, keď si toto poviem.
Som proste navyknutá, že keď mi je ťažko, tak príde za mnou, alebo sme často proste spolu. Teraz dlhšiu chvíľu spolu nebudeme.
No teraz sa mi začali aj skúšky v škole. Keď si pomyslím nato, že tentokrát ma nebude doma povzbudzovať večer ako pred inými skúškami. Nepríde za mnou po celom dni učenia sa a ,neunesie, ma niekam von si oddýchnuť na konci dňa, tak mi až nevoľno príde. Už aj keď som s ním bola častejšie, som mala stresy zo školy. No teraz mám pocit, že myslím viac naňho a ako nebudeme spolu, než ako na školu a či porobím skúšky.
A pritom si aj skypujeme, telefonujeme aspoň 2x denne, no vôbec ma to tak nechce naplnať, ako keď je so mnou :(.
Chcem byť silná, učiť sa, a dokázať sa usmievať, keď spolu voláme. No nedokážem to. Teda zatiaľ nie.
A pritom on je silný. Nájde si chvíľku aj na druhých, aj na svoj život a zdá sa byť spokojný. Vyrovnaný s tým, že chvíľu sa neuvidíme. To som rada, a preto aj ja taká chcem byť.
AKo na to? prečo som stále tak slabá? a pritom som tak normálne dievča, pár kamošiek, brigáda-škola darí sa, vraj šikovná.

medina3

Ahoj, ja som toto uz prezila 2x pocas zimneho skuskoveho min rok aj ten predtym. No, bolo to uplne rovnake ako pises - bolo mi stale clivo a dost mi chybal, kedze byvame spolu a ja som mala zostat sama doma, tak som si k sebe nastahovala spoluziacku a ucili sme sa spolu, drzala ma, aby som to zvladla a nemyslela nanho tolko. Kazdy vecer som si lihala do postele, ze musim porobit skusky a potom sa aj on vrati a bude to odmena dvojita. Preslo to a naozaj potom bolo super :)

Ja som si aj poplakala aj vsetko, ale pejde to a zase bude dobre. A ber to ako trening, ze musis sa naucit zit aj bez neho na mesiac napr, musis byt silna, budes sa lepsie citit, ze si to zvladla.