Glioblastom - mozgovy nador

Príspevok v téme: Glioblastom - mozgovy nador
Anie83

Dobry den, chcem Vas poprosit o pomoc, ktora nesuvisi priamo s medicinou, ale aj tak ma trapi. Moj dobry priatel mi pred tyzdnom napisal spravu, ze mu pred mesiacom zistili glioblastom na mozgovom kmeni a urcite sa nedozije buducich vianoc. Strasne ma vystresoval (normalne), ale potom z nasej diskusie vyplynulo, ze to nechce povedat rodine, lebo ich nechce strasit, vyvlieka sa z poslania mi lekarskej spravy, vravi, ze teraz na to nechce mysliet a ze odlozil to vsetko az na novy rok (3 tyzdne), lebo sa nechce stresovat. Myslite, ze je mozne, ak ma niekto nador na mozgu, aby to ukryval pred rodinou? Da sa to vobec ukryt? A co liecba? Som od neho velmi daleko, ale mam kontakt na jeho brata, on ma vsak velmi prosi, aby som o tom nikomu nehovorila. Co mam robit? Vobec neviem, co si o tom vsetkom mysliet... Mozete mi prosim, napisat vas nazor?

llek

Na to aby sme hodnotili prognozu čo kolvek tykajuce sa nadoru u toho cloveka mame prilis malo informacii (histologia, popis operacneho vykonu, sucasny CT ci MRI nalez). Takze k prognoze ani liecbe sa tu na internete z tvojich informacii nema pravo vyjadrovat nikto, ani si trufat niekomu tu cez internet slubovat vyliecenie lanovym ci kokosovym olejom. Ale pytala si sa aj tak na nieco ine. Ty nemas pravo niekomu o jeho ochoreni hovorit. Nebol zbaveny svojpravnosti a teda ma plne pravo sam rozhodovat o tom, komu o svojom ochoreni povie. Vztahy v rodinach su rozne a doytycny sa skutocne musi rozhodnut sam, kedy a komu o svojej chorobe povie. Ty mas pravo ho len vypocut, povzbudit ho ci poradit, ak ta o to ziada. Jeho rodinu nechaj na neho. On sam musi najprv spracovat svoju diagnozu, musi ju prijat, to nemoze urobit nikto za neho, moze mu to len trochu ulahcit blizka osoba, ze ho vypocuje a zvladne jeho reakcie. On to rodine urcite povie, len sa musi prepracovat do toho stadia, aby to sam chcel.

Anie83

Nie, mne nejde o jeho rozhodnutia, ale najprv place do spravy, ze umiera, potom mi hovori, ze mal biopsiu pred tromi tyzdnami, potom bol na Vianoce doma (a nik si nic nevsimol), chce cakat s liecbou, ked mu chcem pomoct, tak sa vyhovara (preto som chcela tu spravu, aby som sa mohla poradit s niekym, lebo vravi, ze to povedal len mne). No a pred rokom ma tak vystrasil, ze ma sklerozu multiplex a ze umiera, potom sa mesiac neozval (a ja som salela od strachu), no a nakoniec mi povedal, ze to bolo len podozrenie a ze je zdravy. A takisto pred pol rokom pisal, ze chce skocit z mosta, lebo ma nejake velke problemy s peniazmi a potom zrazu vsetko super, ked som sa spytala jeho brata, ci je v poriadku. Tak len chcem vediet, ci zas zo seba robim blbca na telefon, alebo je to mozne a v tom pripade mu poletim na pomoc. Jednoducho sa mi to zda dost nepravepodobne, ale co ak mu krivdim a je naozaj chory? Mam kvoli tomu obrovsku dilemu. Mala som medzi blizkymi chorych na rakovinu a ani jeden z nich to nijak nedokazal (a ani nechcel) ukryt pred rodinou.

RNG

Glioblastoma je na 99.9% smrtelna pre bezne lekarske nastroje, ale napr dr Burzynski masl hned prvy uspec, 3 zo 5 pacientov s neoperovatelnou rakovinou mozgu vyliecil antineoplastonami. Potom musel trpiet vyse 30 rokov posmechu a priekorov od onkologickej mafii, ale to na veci nemeni, ze ma zatial jedine uspesne metody na rakovinu mozgu, neoperovatelnu glioblastomu.
articles.mercola.com
Kedze sa tvoj proatel asi k tomui nemoze dostat tak lahko, odporucil by som mu aspon odmorit telo silnymi entericky pokrytymi enzymami, pouzivat najmenej 3 x 500 mg betaglucanov, a caj z 10 gramov gravioly, samozrejme brat aj ine, bezne ako selen,zinok, jod, vitamin C E D-3 vo vacsich mnozstvach. Viac na www.cancertutor.com, kde spominaju aj ine protirakovinne, ako oxidatory, pomocna protirakovinna kura olejami, najma lanovym(high lignan), kokosovym a z nigely(dr Budwig a variacie na tuto metodu)
alkalizacia najma chloridom cezia, a rozne ine.

kablica

Co mas robit? Jedine to, ze ho vypocujes, povzbudis a ponuknes pomoc. Ziadne rozhodovanie o tom, kedy to povie rodine, sa teba NETYKA. To je cisto jeho vec a ty sa nemas do toho co miesat. On je chory, on si rozhodne, co a ako.