Miľujúci manžel, ktorý bol podvedený

Príspevok v téme: Miľujúci manžel, ktorý bol podvedený
majordom

Predstav si bežnú online hru na nete s fórom samozrejme. Manželku, ktorá sa baví na tej hre, získava bodíky, je šťastná. Vediac, že doteraz nemala nijaký vážny koníček ma to aj potešilo. A potom ju to totálne pohltilo. Darmo som jej hovoril, že nech to robí s mierou, keď si zasadla k laptopu bol koniec každého rozhovoru, práce v domácnosti, starostlivosti o deti.
Po istom čase to prepuklo: chodila tam nielen kvôli bodom, ale kvôli jednému mužovi. A ten muž ju zviedol, navštívil, vyspal sa s ňou, prevolali desiatok hodín čistého času a napísali si tisíce sms.
Všetko mi povedala, darčeky od neho som zničil, telefón mám u seba, vraj to ukončili a chce ostať so mnou a našimi 3 deťmi.
Trápi ma, že sa nevzdala hry, vysoké umiestnenie v hierarchii, veľa jej pomohol priateľ ale mňa to ničí. Keď píše na fóre o hre, ukazuje mi to ale občas keď zabudne, alebo potom vysvitne, že to je totálna banalita, aj tak si sediac vedľa nej myslím, že snáď si ešte tajne píšu.
Ako získať späť dôveru k nej?

majordom

ML, plne s Tebou suhlasim, pokafral som vela veci a snazim sa to teraz napravit a urcite neocakavam zazrak cez noc. Byt nezistny je zakladom lasky ja to prezivam ale ked robim co mozem a odpoved je netlac na mna asi mam cakat kym to aj u nej nepreboli. Len s tymto mam problem: ako si pisala denne budovanie niekde zlihalo, zozali sme ovocie nasich rozhodnuti spred par rokov. Ale co budeme tvorime dnes a bojim sa ze toto jej "netlac na mna" sa da do kopy s mojou "dobre moja ja pockam" a vysledok bude u nej "manzel na mna kasle obnovim vztah s priatelom". A za par tyzdnov budem strasne prekvapeny.... Fikcia? Strach z niecoho co sa nestane?

majordom

Som tu novy, pisem stale s diakritikou, ucim sa. Podobrotky to je len lahky usmev na perach a "prosim ta aka zavislost" a mastila dalej do polnoci. Pohrozenim to uz bolo lepsie, vydrzala asi 3 dni a potom nasadila Delilinu zbran ja som sa nedal ona bola smutna ja som vytrval a niekde to zase ruplo a zbadal som sa ked sa prihlasovala. Ja som od prirody dobrak a ako som uz pisal mne hra s mierou nevadi. Ale hra bola prostriedkom pre nu na neveru preto je pre mna nieco, co boli. Slubuje, ze jej ide len o hru, ze on jej uz nepise lebo je charakter (1. noz) lebo to slubil a on sluby dodrzuje (2. noz), keby si vedel ako mi chybaju tie jeho vtipy (3. noz), ty si ani nevies predstavit ake to bolo intenzivne (4. noz). Pritom chce zostat so mnou, miluje ma ale aj jeho. Ze to skoncilo v posteli to sa len tak stalo, ona to nechcela.

MultiLevel

tvoja zena sa utieka k nejakej stupidnej, fiktivnej hre, pricom sa dala namotat aj nejakemu chlapikovi...hmm...
Ak to chces este zachranit, zajdite OBAJA spolu k psychologovi a rieste to spolocne. Absolutne do toho vztahu nevidim, ale som si ista ze keby sa to stalo mne, musel by byt na to sakra dovod, nie len obycajny rozmar. Zrejme by som si velku cast viny niesla aj ja na sebe, lebo partner sa nezmeni zo dna na den len kvoli dakej stupid hre :)
Urcite mas cosi i ty na rovasi, preto odjakziva pisem na tomto fore, ze na vztahu treba makat denne...Mnohi ludia sa totiz casom zobudia a ked zistia, ze vedla nich "vybuchla sopka" (rozumej nevera, nechut na sex alebo ochladnutie...) tak zrazu by chceli robit zazraky a vratit vsetko spat. Kto sa o vztah denne stara, toto zazit nemoze a ak ani, v ovela ovela mensej intenzite. No...tolko moje okienko s nadpisom "co si uvarim, to si aj spapam" :D :)
Tvojej zene nieco chyba, inak by sa nedala len tak lahko opantat hrou a nejakym chlapom.....sadnite si a komunikujte. A rieste to aj so psychologom. A nezabudaj, ked zmenis seba, nezistne bez toho, aby si za to ocakaval nieco, zmeni sa aj tvoja zena.... :)

bzuca

fuha...zaklad je podla mna vypnut pc, navrat do realneho zivota a nie sa zaoberat hranim hier a hlavne je dospela zena, prepac, ale nema ine povinnosti? nebolo by lepsie keby ten cas travi sportom s detmi a tebou niekde vonku? mala by si uvedomit, ze je to uplna strata casu, keby to hrava raz za cas iba tak z nudy tak by som nic nepovedala, ale ona mi pripada byt na tej hre zavisla a podla mna k tomu pripieva aj to, ze on v tek hre stale je, ma aspon malinky kontakt s nim...chore ale take je zenske zmyslanie, aj moje take bolo, ale nie v hre ale v chate ... nastastie uz som to skoncila a ona by mala tiez...drzim vam palce a podla mna ked jej povies na rozum a aj sa rozhadajte mozno jej to potom dojde...neviem ci podobratky vypne pc, zavislaka len tak lahko dobrym slovom nevyliecis :p

majordom

Nedá sa všetko napísať naraz a výstižne. To by si mal vidieť jej úsmev keď prispieva do fóra a pochopil by si, že to je horšie ako nôž v srdci. Neviem ako si na tom s odpustením, ja som jej dokázal totiž odpustiť minulé "zakopnutie" ale mám problém s odpúšťaním bianco (robím to ďalej však mi to odpustí). Tá hra je podľa mňa veľmi silné puto k nemu preto mi tak vadí. Uvedomujem si, že musíme náš vzťah napraviť a určite na to sú potrební dvaja. Už si sa snažil preklenúť priepasť niekedy vybudovaním svojej časti a očakávaním, že vstane od počítača, vysúka rukávy a začne makať na tej svojej.

MultiLevel

a navyse, tam musi byt viac problemov, ako jedna hra....Ten vztah musi byt urcite v mnohych veciach naruseny medzi vami. Schopna, sebavedoma zena sa neda dokopy len tak s niekym....len tak, lebo zrovna dnes nema co na praci a zrovna sa objavil daky samec

MultiLevel

hm......
prepac, ale z tvojich poslednych slov mam pocit, tebe viac vadi ta hra, ako to, ze ti niekto chrapal s manzelkou. A nie je toto len tak nahodou dalsia vymyslena kravina??
A doveru si budujte navzajom, nie len ty k nej. A najlepsie cez pychologa...