Plastika brady

Príspevok v téme: Plastika brady
poppy224

Ahojte, chcela by som sa opýtať či ste boli niekto na plastike brady, ale nie zrovna nejakom sekaní, či posúvaní sánky.. ale na vypĺňaní jamky v brade vlastným tukom alebo niečím syntetickým... neviem ako sa to konkrétne robí. Chcela by som si dať tento malý zákrok urobiť ale neviem ani ako to prebieha a ani nejakého šikovného lekára nepoznám.. síce neverím, že sa tu niekto taký nájde, ale ak by ste mi vedeli poradiť budem vám vďačná :)
pekný deň

poppy224

ahoj.. a na akej klinike v ČR? ja som zatiaľ písala na interklinik a novamed... bojím sa aj ja toho.. ale neni zas nejaký extremny zákrok... aj keď tu na slovensku asi človek nikdy nevie či mu nepichnu niečo iné ako majú:D

lol321

Ale na slovensku by som si to urcite robit nenechal tu to robia iba v jednej klinike a to velmi kratku dobu . V Cechach to je rozsirene uz dlhsie

lol321

Ja uz dlhsie rozmyslam nad tym ze by som si dal vyplnit prepadnute miesto v brade a aj do nosa by som chcel a jedine take nieco co by vydrzalo co som na nete nasiel je metacrill (trvaly injekcny implantat ) ale bojim sa toho ze ako to moze dopadnut a tak :(