Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plastika - MuDr. Gabriel Marsal

Lenka707

Ja som šla k Mudr.Maršalovi ohladom tukovych vačkov ...bola som milo prekvapena jeho pozitivnou energiou a humorom...to co tu podaktore pisete sa mi nezda...a ked aj niektora z Vas bola nespokojna s jeho pracou tak nechapem preco sa neobratila na Pana doktora... .riesite tu kde sa lahko ohovara a je to jednoduche ..pisat, je vždy najlahšie ...chapem aj to , že su dni ked nemame dobry den a pôsobime inak ako by sme chceli,ale priznajte sa ...Vzdy mate naj super den .... .?vzdy sa usmievate a beriete zivot gombičkou..? Odpoveď znie nie...chapem stranu nas oboch ci doktora alebo pacienta..som nestranny človek...Škoda je tá , že ani jedna z Vas nedala fotku aby sme my tie ostatne Vám mohli veriť.

dr marsal

Neplanovane som si precital kriticke slova na moju adresu . Na uvod sa ospravedlnujem vsetkym skutocnene nespokojnym.
Musim vsak smutne podotknut ze vacsina kritickych slov je vymyslena a neviem netusim kto a preco ich pise? :( Na druhej strane mna realne trapi kazda nespokojnost i ked je to jedina osoba zo sto . Robime skutocne vela s dobrymi vysledkami a spokojnostou . Preto ak o takej viete ozvyte sa mi budem rad a sparvim pre vas vsetko co sa da . Pozdravujem a prajem vsetko dobre dr. marsal

Viktoria1234

Aj ja som bola na operacii usi..do roka sa mi zacali vracat spat..som z toho sklamana..skoda vyhodenych penazi!!

Viktoria1234

Aj ja som bola na operacii usi..do roka sa mi zacali vracat spat..som z toho sklamana..skoda vyhodenych penazi!!

maska

bola som na konzultácii u p. Maršala a silno pochybujem , že si dám u neho urobiť horné očné viečka. Po hodine a pol meškania prišiel bez ospravedlnenia hoci na neho čakali pacienti. Pri konzultácii sa rýpal v nose a uprostred vety stíchol , postavil sa a išiel pozerať z okna. Bol nesústredený vlastne mi ani nič neobjasnil stále mi naťahoval horné viečka a asi po 2 minútach ma poslal za sestričkou dohodnúť podmienky operácie. Už som sa tam nevrátila a hľadám iného doktora. Nie som žiadna fajnovka ale od neho som utiekla s presvedčením , že tu ma už nikto neuvidí. Nemám z neho dobrý pocit.

Januškaaaa

Ahojte u pána dr. Marsala som bola na operácií uší. Už nikdy viac!!! Na začiatku sa mi zdalo že je odborník bol milý ľudský a sluboval mi prirodzený vzhľad uší... Mala som veľké bolesti po operáci a keď som prišla na kontrolu a zbadala som ako mi jedno ucho odstáva viac ako druhé myslela som zme zinfarktujem. Povedal že to sa ustáli. Po 3 mesiacoch na kontrole keď zbadal že jedno ucho odstáva a druhé je úplne prilepené k hlave povedal že to mal každý človek tak vraj je to prirodzené. Potom dodal že keď sa mi to nepáči možem ísť na reoperáciu s 50% zľavou to už som radšej vyšla z ambulancie. Prešlo 6 rokov od operácie. Ľavé ucho viditeľne odstáva viac no zvykla som si už by som na to znovu nešla. Pozerala som na cenu a doplatila som na to takže tomuto lekárovi by som sa vyhla! To je len moj názor a skúsenosť.

nikinka22

Ahojte, to vazne su take negativne recenzie na tohto Dr.? Chcela by som ist na otoplastiku - operaciu usi. Hladam najma co najprijatelnejsiu cenu, ale samozrejme nie za kazdu cenu, ide hlavne o kvalitu...co sa tyka pristupu tak ak by bol arogantny, to mi je jedno, ide mi hlavne o jeho pracu a to poriadne urobene usi..

vdaka za rady

Nika151

Ahojte, aj ja som bola u pana Dr. Marshala na konzultacii a sla som tam hlavne koly dobrej cene za augmentaciu. A musim sa podelit o moju skusenost na tejto klinike- najprv meskal asi 10 minut a potom dalsich 10 minut, tak som si pomyslela, ze waw to musi byt super chirurg- ked ma tolko prace. Ked prisiel ani ruku nepodal, na moje otazky nijako neodpovedal. Kedze pracujem v zahranici, tak som sa spytala, ze ked tam nastane nejaky problem, ze ci sa mu mam ozvat a on, ze ked nastane problem, tak to je potom vas problem!!! Ako tak arogantneho, svojskeho a bezcitneho doktora som este nezazila a dufam, ze uz ani nezazijem!!! Lutovala som, ze som mu za to musela este aj zaplatit 30eur. Viac mi porozpraval a poradil tam ten jeho recepcny, ako on. NEODPORUCAM HO!!!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.