Plastika - MuDr. Gabriel Marsal

Januškaaaa

Ahojte u pána dr. Marsala som bola na operácií uší. Už nikdy viac!!! Na začiatku sa mi zdalo že je odborník bol milý ľudský a sluboval mi prirodzený vzhľad uší... Mala som veľké bolesti po operáci a keď som prišla na kontrolu a zbadala som ako mi jedno ucho odstáva viac ako druhé myslela som zme zinfarktujem. Povedal že to sa ustáli. Po 3 mesiacoch na kontrole keď zbadal že jedno ucho odstáva a druhé je úplne prilepené k hlave povedal že to mal každý človek tak vraj je to prirodzené. Potom dodal že keď sa mi to nepáči možem ísť na reoperáciu s 50% zľavou to už som radšej vyšla z ambulancie. Prešlo 6 rokov od operácie. Ľavé ucho viditeľne odstáva viac no zvykla som si už by som na to znovu nešla. Pozerala som na cenu a doplatila som na to takže tomuto lekárovi by som sa vyhla! To je len moj názor a skúsenosť.

nikinka22

Ahojte, to vazne su take negativne recenzie na tohto Dr.? Chcela by som ist na otoplastiku - operaciu usi. Hladam najma co najprijatelnejsiu cenu, ale samozrejme nie za kazdu cenu, ide hlavne o kvalitu...co sa tyka pristupu tak ak by bol arogantny, to mi je jedno, ide mi hlavne o jeho pracu a to poriadne urobene usi..

vdaka za rady

Nika151

Ahojte, aj ja som bola u pana Dr. Marshala na konzultacii a sla som tam hlavne koly dobrej cene za augmentaciu. A musim sa podelit o moju skusenost na tejto klinike- najprv meskal asi 10 minut a potom dalsich 10 minut, tak som si pomyslela, ze waw to musi byt super chirurg- ked ma tolko prace. Ked prisiel ani ruku nepodal, na moje otazky nijako neodpovedal. Kedze pracujem v zahranici, tak som sa spytala, ze ked tam nastane nejaky problem, ze ci sa mu mam ozvat a on, ze ked nastane problem, tak to je potom vas problem!!! Ako tak arogantneho, svojskeho a bezcitneho doktora som este nezazila a dufam, ze uz ani nezazijem!!! Lutovala som, ze som mu za to musela este aj zaplatit 30eur. Viac mi porozpraval a poradil tam ten jeho recepcny, ako on. NEODPORUCAM HO!!!

potencionalna pacientka

Dr. Marshal je psychicky choryclovek. Banujem ze som si tieto diskusie neprecitala skor. Taketo chovanie od lekara akehokolvek som este nezazila. Mna to sokovalo. Ale uz mi to je jedno. Lebo na kazdeho pride, a casom mu na kliniku nikto nepride. Cela komunikacia s nim je narusena. Po par desiatok minutach som pochopila ze jemu by som nedovolila ani aby mi nechty ostrihal a nie operoval.

potencionalna pacientka

Dr. Marshal je psychicky choryclovek. Banujem ze som si tieto diskusie neprecitala skor. Taketo chovanie od lekara akehokolvek som este nezazila. Mna to sokovalo. Ale uz mi to je jedno. Lebo na kazdeho pride, a casom mu na kliniku nikto nepride. Cela komunikacia s nim je narusena. Po par desiatok minutach som pochopila ze jemu by som nedovolila ani aby mi nechty ostrihal a nie operoval.

potencionalna pacientka

Dr. Marshal je psychicky choryclovek. Banujem ze som si tieto diskusie neprecitala skor. Taketo chovanie od lekara akehokolvek som este nezazila. Mna to sokovalo. Ale uz mi to je jedno. Lebo na kazdeho pride, a casom mu na kliniku nikto nepride. Cela komunikacia s nim je narusena. Po par desiatok minutach som pochopila ze jemu by som nedovolila ani aby mi nechty ostrihal a nie operoval.

josephine12

Ahojte, aby som ozrejmila tie jazvy, to že som písala, že mám po zákroku jazvy,neznamená,že sa mi jazvy spravili samé, ide o to ,že mi p.doktor viedol rez pri korekcii viecok az k obociu!!! Nikdy nebude možné,aby jazvy po tomto zákroku zmizli, sú 2 cm vidieť,nekončia v záhreb viečka ,ale idú až po obočie. Takže to je môj problém, a preto som písala nech vám všetko dôsledne vysvetlí,ukáže a najlepšie,keby vidite na živo,nie na rozmazapanej fotky,aký bude konečný výsledok. Ani krémy,ani makeup ani tiene to neskryju.

josephine12

Ahojte, aby som ozrejmila tie jazvy, to že som písala, že mám po zákroku jazvy,neznamená,že sa mi jazvy spravili samé, ide o to ,že mi p.doktor viedol rez pri korekcii viecok az k obociu!!! Nikdy nebude možné,aby jazvy po tomto zákroku zmizli, sú 2 cm vidieť,nekončia v záhreb viečka ,ale idú až po obočie. Takže to je môj problém, a preto som písala nech vám všetko dôsledne vysvetlí,ukáže a najlepšie,keby vidite na živo,nie na rozmazapanej fotky,aký bude konečný výsledok. Ani krémy,ani makeup ani tiene to neskryju.

Olesya

Jukulka- podla mna budes spokojna. Prsia robi pekne...
No a ja pisem ako som slubila....skor som nechcela, lebo som nevedela, ajo to dopadlo....

Takze som 2tt po opke...prsia vyzeraju super.mam tam 245ml anatom. Ked sa este zmensia, vobec mi to nebude vadit. Nakoniec mi urobil na lavom prsniku aj modelaciu okolo bradavky....
Z nosa mi dnes dali dole dlahu. Uvidime, ci a ako sa este pomeni....zatial to vyzera dobre.aj ked lavy profil sa mi paci viac.ale to sa mi aj predtym.bohuzial malokto ma obe polovice tvare rovnake....takze kazdy mame krajsi profil a ten menej pekny:-D
No hlavne aby mi casom spicka nepadla.....a keby aj nahodou.tak to uz bude nic oprava:-)
Inak som mala obe opky naraz. Zvladla som, ale uprimne...neodporucam...radsej kazdu zvlast...