Plastika - MuDr. Gabriel Marsal

jujulka

Pekný deň baby , ja som bola u mudr. marshrala tiež na konzultácií 2.9 ohľadom pŕs, aj mňa odhováral , pretože moje označil za 300 ml , čo sa mu zdalo celkom vekľé .Odporučil mi keď už chcem ešte 300 ml implantát. Ohľadom implantátov mi povedal že je to jedno či si dám anatómky alebo klasické pretože mám tak veľa tkaniva na prsníkoch že mi to prekryje a nebude to vidieť.Samozrejme som odišla tým že si to mám rozmyslieť, aj to aj chápem , pretože nie každý doktor chce zasahovať do ľudského tela ak to nieje až tak nevyhnutné . A čo sa týka jeho chovania , to ehm je taký svojský , ale keby bol nejaký "magor" tak proste baby neodhovára a operuje to hlava nehlava.Nakoniec som sa rozhodla pre OP a termín mám 27.10 .....Som toho názoru že každý doktor má aj dobré aj zlé hodnotenia , nikto nieje dokonalý a každé telo sa správa individuálne .Verím že to dopadne dobre a ozvem sa s dobrou správou ;)

Olesya

Hm...
Ano, tiez som za prirodzenost. Ja by som ale potrebovala vyplnit ten vrch...no a naprv citam, ze na to su lepsie anatomy, lebo kopiruju tvar prs a potom, ze okruhle, lebo tvar kvapky uz mas a vyplnaju vrch ...:-D a potom si ma clovek vybrat
dam anatomy...:-) ale nechapem, co je na nich take drahe...

hm..

olesya, ak ides do toho..vol kvapkovity tvar..aj ja mam anatomicke mentory a rozhodne nemam na hrudy ziadne zufanky :D

ja som zastancom toho, ze ked uz..tak maximalna prirodzenost

olesya1

Somon

Mas pravdu...rozmyslam o tom uz par dni. Riesila dom to aj na omlazeni....a 300 bude na mna asi prilis....navyse, ja mam take Becka prsia uz teraz, tak ak by sme k tomu dali este tolko ml....no bola by som asi ako ceruza s dvoma nalepenymi zuvackami :-D
Tak pojdem do mensich a asi anatomickych...tiez sa mi nepaci, ked sa silikony rysuju pod kozou...teda, tie okraje...

Zabudla som sa prihlasit, a nechcelo sa mi to znpvu pisat, tak som pozmenila meno....ale stale som to ja, OLESYA :-)

somon

okesya tie prirodzene su podstatne krajsie, co sa mi na silikonovych prsiach u zien vyslovene nepaci su tie gulate melony. kazdy hned vidi ze je to gumova anca. nechapem preco si to tie zenske davaju robit, je to nechutne. ked uz, tak prirodzene. ak je to vobec nutne.

olesya

Ahojte.
Tak som bola dnes na konzultacii, nosik mi opravi a aj tie prsia naraz spravi...no len velkost sa mi zda mala...ja viem, ze som tenka, ale ja som myslela, ze pod 300ml to nebude.:-)
Navrhnute mam bud 250 alebo 275 ml.poznacil si teda aj 300, ale to sa mu zdalo uz moc...no mam sa rozhodnut a pripadne este prist...tak mozem rozmyslat po nociach...
A mozem si vybrat okruhle alebo anatomy, obe budu ok...tak tam pravdepodobne pojdem do okruhlych.