Plastika - MuDr. Gabriel Marsal

olesya

hm...- chapem.ja som tiez detailista a aj to, co nikto iny nevidi, mna znervoznuje :-) ja asymetriu mam aj teraz a tiez dufam, ze implantaty to trosku vyrovnaju...no ak to este viac zvyraznia, tak ma asi porazi :-D no uvidim na konzultacii, co mi presne navrhne. Ci kazdy implos inej velkosti alebo rovnake...

Pupik333- ako si dopadla? Som velmi zvedava. Ja by som chcela ist buduci mesiac.ale trosku sa bojim, lebo ja budem mat 2 opky naraz...rozmyslam, ci sa na ten nos vykaslat...lebo vyzera lepsie ako predtym a aj som si uvedomila, ze nie som uz nan taka zamerana ako predtym a ktovie ako dopadne reoperacia...ale na druhej strane, nie je to uplne ako malo byt a nestalo to malo, aby som nebola aspon na 99% spokojna :-)

pupik333

Ahojte,mna bude zajtra doc. Marsal operovat - plastika prs. Na konzultacii mi prisiel ako spravny clovek aj ked uznavam ze niekto s inou povahou aku mam ja by to mohol brat miestami ako arogantne vystupovanie. Bude mi robit klasicke implantaty 350ml. Moje vlastne prsia oznacil za 150ml. Chcel mi dat mensie,max 300ml ale naliehala som ze chcem vacsie. Dufam ze mi to urobi aspon take plnsie trojky .

hm..

olesya..velkost som chcela nenapadnu, on robi velmi prirodzene..co je fajn a to mi vyhovuje..malokto si z mojho okolia vsimol, ze som vobec bola..mala som svoje povodne take dvojky a dal mi tam len 215 ml stredny profil tusim , cize ja ten implantat ani nenahmatam a vznikli take fajn trojecky..hlavny problem je ta nepatrna asymetria..viem, ze niektore zeny ju maju prirodzene..no ja som mala svoje povodne prsia dokonale rovnake a na tom proste trvam..teraz akoby to jedno bolo viac vycentrovane vzhladom k hrudnej kosti alebo co..neviem ti to vysvetlit velmi..proste jedno je viac v strede ako to druhe..ale podla mna to je dosledok toho, ze mi tu kapsulu na ten implantat spravil vacsiu ako mal, alebo ju o kustik posunul a tym padom to presne nekopiruje liniu mojho povodneho prsnika..chapes aspon trochu? neviem to lepsie vysvetlit :D no proste ani bradavku nemam uplne dokonale v strede tak ako na tom druhom..ako to je milimetrovy rozdiel, ktory napr. partner nema sancu zbadat..ale ja, co si svoje telo poznam dokonale (teda viem, ze predtym som ziadnu asymetriu nemala) to tam proste vidim..ako nejako extremne mi to neva, ale ked tam raz nechas take peniaze, tak vysledok ma byt dokonaly..a preto by som sa tam uz nikdy nevratila..

olesya

Hm- to som nevedela o tych jazvach v dekolte. A sesterke to tiez nikto nepovedal...ale je to logicke, je tam fakt tenucka koza...ja mam v dekolte hemangiom...vyzera to ako cervene znamienko.ale teraz si rozmyslim ci si to dam odstranit.

A mozem sa ta opytat...ty vlastne nie si spokpjna iba s velkostou? Tu asymetriu nebudem pocitat, kedze to je tiez viacmenej "zasluha" tela...a netusim, ci to bolo vidno pred opku, ze je tam...
Aku velkost si mala a kolko ml ti daval?

hm..

ja by som vazne isla niekam inam..ako napisala josephine..nechas im tam velke peniaze a nie si spokojna s vysledkom? ja viem, ze ked pojdem znova po rokoch a po deckach..tak rozhodne inam, super referencie ma MUDr.Cerven, mozno skusim Brno..

a s tymi jazvami..to by som mu velmi za vinu nedavala..s jazvou musis ratat, to je jasne a je len na tvojom tele ako sa zachova, ci mas sklony k tvoreniu keloidnych jaziev..ja mam jazvy od neho pekne..nenapadne, v podprsnej ryhe, tenke a bledunke..
kamoska od neho hrube, cervene a vystupene - keloid..ale za to on nemoze..to je rakcia jej tela

olesya a sa cudujem, ze to tvojej sesternici vobec odstranovali v dekolte..mna na to upozornoval nielen Marsal, ze to je najnebezpecnejsie miesto a neodporuca to..strasne vysoka sanca na tvorbu keloidnych jaziev, lebo tam mas kozu tenucku..to radsej nechat znamienko

olesya

Josephine 12
Ty si bola u marsala alebo u koho?

S tymi jazvami je to tiez diskutabilne...mozno mas k tomu sklony a mozno by ti pomohol laser

Moja sesterka napr ma vela znamienok na tele.niektore si dala odstranit. Na chrbte, na tvari...a vsetko ok, jaxvy minimalne, na tvari ziadne. A potom si dala dve na dekolte a jazvy jak hrom.a to jej robili laserom.nepomohlo ani zbrusovanie laserom...nikdy neviete ako sa priroda s vami zahra. Nic nemate 100% zarucene a neviete ako vase telo zareaguje.

josephine12

A ako napisala ,,hm,, o tych masaroch,tak mozem len potvrdit, asi zaspali dobu, a take sproste ako ja im za to zaplatime!

josephine12

Ahoj,vyber si nejakeho ineho doktora,hlavne,nech ti vysvetli,co bude robit,nech ti ukaze a nie len na fotke ako to bude vyzerat a daj na svoj prvy dojem,dobry a fundovany plasticky chirurg je mily a vie ti vsetko na rovinu vysvetlit, pisem z vlastnej skusenosti,nesprav taku chybu ako ja.

olesya

hm- ale ja ho neopisujem v superlativoch. To nie je pravda. Sama som uznala, ze zo zaciatku posobil aj na mna divne.A ze moj nos nie je taky, ako by mal byt. Takze to by mohlo vela potencialnych pacientiek odradit.ze musim ist na reoperaciu.a ked ani potom to nebude ok?

K tvojej asymetrii- kazda zena ju ma, ale pri malych prsiach ju nevidno. Implantatmi sa len zvyrazni.

A smiesne mi prislo, ked som si predstavila tu story o takmer nahej kamoske ;-)
Eva je nahnrvana a mozno pravom. Ale ako sa hovori "existuju tri pravdy. Moja, tvoja a skutocna pravda" tak to vidim takto, ze ta story je nadnesena. Ale to je normalne. Ludia ked su nahnevani,, tak prehanaju a ked su stastni, tak to este prikraslia:-)
Kazdopadne na jesen napisem ako som dopadla. Mozno budem nadavat, ale verim, ze to dobre dopadne a budem spokojna. A to prajem kazdemu, riesit nevydarene operacie musi byt hrozne pre dotycnu osobu.