Plastika - MuDr. Gabriel Marsal

karolinka122

ja som s mudr.marshalom komunikovala len malilom koli nosu, odpovedal okamzite, nasledne som mu poslala aj fotky , ze sa na ne pozrie a podal mi informacie hned ohladom operacie do mailu vsetko, bola som prekvapena, ze bol takyto ochotny , aj ked sme sa osobne nevideli, aky je nazivo neviem.

hm..

povodne som nechcela prispievat ale neda mi..olesya a eva..dva protichodne nazory a pravda bude asi niekde v strede

jedna opisuje doktora v superlativoch a druha ho zatracuje..ja som u neho bola na prsiach a kebyze sa mam rozhodnut dnes, tak idem urcite k niekomu inemu..na Slovensku existuju podla mojho nazoru ovela vacsi odbornici ako je on..len som bola mlada, hlupa, nescitana, mala som to blizko a tak isla zbrklo do toho..proste som to podcenila..

zo zaciatku posobi namyslene a arogantne a mas pocit, ze ta berie len ako dalsiu v poradi..ale oni si ti plasticki chirurgovia vsetci taki a myslia, ze su minimalne polobohovia za to, ze z teba maju spravit cosi "krajsie"..ale tesne pred zakrokom, ked videl, ze som totalne dosrata, tak bol zrazu neskutocne ludsky..na konzultacii odo mna neziadal aby som sa vyzliekla do nohaviciek, ani po mne nehadzal implantaty..tot moja osobna skusenost s nim..vyberal mi este nejake znamienka..a uplna pohodicka a spokojnost

a co sa tyka vysledku..robi sice prirodzene prsia, co je fajn..ale ked uz za to vysolis take prachy, tak chces vidiet aj nejaky rozdiel..nielen minimalny..navyse som mala dokonale sumerne svoje prsia..a po jeho zakroku mam miernu asymetriu..minimalnu a pre ostatnych volnym okom tazko badatelnu..ale ja ju vidim..a uznaj, ze toto nastve..

inak ja som o nich tiez nepocula momentalne najlepsie referencie..a hovori sa o nich ako o "masaroch"..cize ak by som sa mala rozhodnut dnes..tak urcite idem niekam inam..

olesya

Eva1308 :-D :-D :-D prepáč, ale musím sa strašne smiať :-D :-D :-D
A úprimne, neverím tomu, čo si napísala. Áno, čítala som, že maršál je čudný. Aj pri mne bol asi prvých 5 minút. Resp ja som mala ten dojem, ale nskoniec sme si dobre pokecali. To, že je najlacnejší nie je pravda. Práve naopak. Takže zúfalé ženy isto nechodia k nemu. To, že teba prekvapila cena, je tvoja chyba. To si si predtým nepozrela na nete alebo neskonzultovala pred zákrokom?
Že sa ti rana zapálila...tak to závisí už od tvojej starostlivosti doma.
A k tej tvojej kamarátke...no neviem. Ak by to bola pravda, tak to svedčí o jej hlúposti,ak by sa vyzliekala do nohavičiek...
Nechcem ss ho zastávat, mne vyberal znamienko na tvári a nemám po ňom ani najmenšej stopy, ani jazvu. Nos budem musieť isť na reopku, ten sa bohužiaľ trošku zhrbil naspäť, ale to ss proste stäva. A chystám sa popri tom aj na prsia. Nebojím sa k nemu ísť zas a poznám aj bzby, čo u neho boli a sú max spokojné. Aj na nete som čítala dobré ohlasy, napriek tomu, že našlo sa aj pár negatív a teda hlsvne to, že zo začiatku pôsobí čudne.
Ale tvoja story znie ako sci-fi :-D

Eva1308

U MuDr. Marsala som bola na odstránenie znamienka na nose a horsi pristup som nie ze nezazila este ani nepocula. Ten clovek je zrejme maximalne zakomplexovany a plast. chirurgiu by mal strasne rychlo zavesit na klinec. Sa cudujem ze s takym pristupom a s tymi recami to uz tolko rokov robi ze sa este najde niekto kto k nemu ide Zrejme je najlacnejsi ze teda tie kocky zatnu zuby a pretrpia tie urazky a osocovanie. inac si to neviem predstavit a ta praca? co ja viem na to ze ma stiahol za 10 minutovy zakrok o 90 eur to nic moc teda neni Rana sa mi zpalila a po mesiaci ked som ti to trochu potlacila vyliala sa mi z rany nechutna skoro cierna krv. Takze tak Kamoska bola u neho na konzultacii na plastiku prs a tiez hrozne Urazky osocovanie zvysovanie hlasu hadzal jej tam tie skusobne implantaty z dvoch metrov ze na vyskusaj si. Mna konkretne neskutocne doourazal moj vyzor proste 10 minutovy zakrok ale 10 minut nakladal ny moj vraj katastrofalny vyzor ze naco som vobec dosla naco som cakala 10 minut sa mu nonstop ta skareda huba nezavrela a nakladal a nakladal. V zivote by som k nemu nesla okrem toho je to uchylak kamoske kazal sa zohnut pred nim len v tangacoch zadkom k nemu aby sa dotkla prstov na nohe s vystretymi nohami a potom trval na tom ze ju poutiera a to si isla dat prsia urobit a prikazal jej sa uplne vyzliect ..... Podla mna ked k nemu niekto pojde musi byt strasne uz v zufalstve. Necudujem sa ze inde su cakacie doby aj pol roka a u neho par dni.

Micka777

olesya: ďakujem, ja som videla fotky čo má na stránke a výsledky sú super, aj cena perfektná, len som sa bála aký je keď takmer nikde o ňom nepíšu a ani som nepoznala nikoho, kto s ním má osobné skúsenosti :)

olesya

Alexx8 no ono casom spicka vacsinou padne...asi je to aj tym, ze chrupavky rastu cely zivot...u marsala ale uz tamponadu nechavaju kratsie. V jednej dierke jeden den a v tej druhej, cez ktoru nos robil dva dni...praveze co som citala, tak cerven nechava tamponadu az 5 dni...

Alexx8

Ja som bola u dr. Maršala pred 7 rokmi na opke nosa - komplet. Idem v auguste na druhú Dr. Červenovi, lebo nos mi padol a špičku nosa mám ako keby navyše kožu. Tak som sa objednala Červenovi na opku a povedal, že mi zoseká trochu aj kosť, lebo mi dorástla. Tamponádu som mala u Maršala dlho cca tri dni. Ale ako nič hrozné.

Micka777

Ahojte kočky, nemáte niektorá aj skúsenosti s plastickou operáciou pŕs? Chystám sa na zväčšenie tak by som rada vedela, aké boli Vaše skúsenosti s týmto lekárom, prípadne aj aká bola cena :) Ďakujem

karolinka122

super Olesya, ze teda mal spravny postoj k problematike a chce to riesit...Ale to znaci, ze zas dalsia operacia?? A dalsie dni so sadrou na nose, alebo ako?