Veríte na horoskopy?

Príspevok v téme: Veríte na horoskopy?
výnimka

Ahojte, dnes som si len tak z nudy prečítala horoskop a na jednej stránke bol pozitívny, celkom fajn. Ale akosi som si s tým nedala pokoj a prešla som aj na druhú, kde bolo písané, že stratím milovaného človeka... :-( Teraz sa bojím, či to môže byť pravdivé... :-( Veríte na také niečo? :-( Ďakujem...

prezyvko

na horoskopy neverím. prečítaj si horoskop, potom si pozri ďalší a bude v ňom niečo iné. čo veštica, to horoskop. otvor si noviny a zase nájdeš zas čosi iné. nakoniec sa niečo vyplní (bodaj by nie z toľkých možností) a máme tu človeka ktorý verí na horoskopy.
tiež je nezmysel rozdeliť 7 miliárd ľudí medzi 12 rôznych osudov (znamení).

Bruno333

Staci ak si overis ci je to naozaj pravda, co sa stlo, alebo co sa stane v rmci casu.
Horoskopy boli do detailu premakane Cinanmi, nevedeli vsak ale este ze Zem sa tociokolo Slnka, mysleli si ze vsetko sa toci okolo Zeme, preto neratali s tym, ze obezna draha Zeme sa moze menit, co sa aj deje za tych cca 5000 rokov, cize teraz vidime inu oblohu ako videli Cinani vtedy...inac tie suhvezdia a vzdialenosti hviezd mali vyratane na milimeter co je teda velka vec, len netusili o nic o heliocentrizme.
Bez Cinanov by sme mozno nemali ani tusenia o charaktere a vplyve hviezd na cely vesmir a teda aj nanas samotnych.
Tvrdenie ale ze cela astrologia je blbost tiez nie je pravdiva, zober si len taky Mesiac, mala druzicka a co to narobi s prilivom a odlivom, ma vplyv na psychiku,napr.spanok, atd...co potom to mnozstvo hviezd vo vesmire, musi to mat vplyv.

poPotvorka

Verim iba tomu pozitivnemu na negativa nijak nereagujem ,ak by ma v mojom zivote zlozila kazda negativna poznamka ci uz z horoskopov ci od neprajnikov ci od milovanych ludi ,uz davno som tu nie .To ,ze niekoho milovaneho stratis ,mohlo byt myslene ,ze ho stratis, len na urcity cas .... tak klud ;)