Su toto znamenia, ze "po mne ide"?

Príspevok v téme: Su toto znamenia, ze "po mne ide"?
zmatenaa

Ahojte, som zmatena, pretoze som stastne vydata a mam pocit, ze po mne ide moj zenaty sef. Ale nie som ista. Mozno je len taky mily \"od prirody\". Ja fakt neviem. Poznam ho len 2 mesiace a uz sa toho stalo dost vela. Opisem vam, ako sa ku mne sprava a skuste to objektivne zhodnotit:
- ked som mu len tak medzi recou povedala, ze mi je zima, priniesol mi ohrievac
- dal mi bicykel a auto (jedno zo svojich ojazdenych)
- stale sa ma pyta, ci nieco nepotrebujem (kavu, obed a podobne)
- bola som s nim nakupovat obleky a kosele, lebo vraj je farboslepy (co si nie som ista)
- chce, aby som s nim isla kupit este nejake kravaty, lebo jeho manzelka na to nema cas a on je, ako uz viete, farboslepy
- vzdy, ked nieco potrebujem a jemu sa to dostane do usi, hned je pri mne a moj \"problem\" vyriesi (aj ked ide iba o banality a malickosi)
- zavolal ma k sebe na vikend na chatu (bola tam aj jeho manzelka, s ktorou som sa spriatelila)
- vola ma na kazdu akciu, aj ked viem, ze ja tam nemam co robit (toto vacsinou odmietam)
- na chate sa 3 dni neholil a povedala som mu, ze aj so strniskom som ho este nikdy nevidela, ale ze mu to pristane. A on si odvtedy to strnisko nechal...tak teraz neviem, ci by to bol spravil, aj keby som si tu poznamku odpustila alebo ci to spravil kvoli mne...
Niektori ludia si myslia, ze s nim nieco mam. Ini hovoria, ze \"O, to je od neho mile\".
No a ja sama neviem, co to vsetko ma znamenat. Doteraz som si myslela aj ja, ze to je iba taky mily a ze tak sa sprava ku kazdemu. Ale coraz viac zacinam mat pochybnosti.
Vas nazor?

zmatenaa

fero11111 - dik za podporu! auto nie je firemne, dal mi ho na sukromne ucely. Ako povedal - aby som mohla s manzelom chodit na vylety, kedze som v cudzom kraji a nepoznam to tu.

fero11111

zeny vam tu nacisto preskakuje boze co jej nedate pokoj original :D neuveritelne ano je scestne dostat auto ale prbeoha no tak skor si myslim ze to tak nieje ako si setci myslite ak by to chcel urobit preto aby ho fajcila po veceroch tak jej auto nekupi skor jej dvihne plat da peniaze bokom ale auto ? o ktorom vie aj jej manzel podla mna to myslel inak ako si myslite

inak to auto ti daroval a naozaj napisal na teba alebo je ako firemne

neviem nemusite sa donej pustat jak besne neuveritelne ste zeny:D mi to pride ako keby ziarlite ze vy aj za ovela mensi honorar ste roztiahli a urobili krasne vecko:D

takze podla mna je to blbost ze za sukes jej dal auto sak otom vie aj jej mangel tak to je podla mna blbost

ropny zdroj

Nemas zac zmatenaa len davaj bacha na stareho moj darovaci umysel nemal ziadnu podmienku neviem ako je to tam u vas ;)
Agnes ? Este nejaka trafena hus ma potrebu zagagat ? No pocuvam ? :-D

zmatenaa

Lulu2011 - zmatena som bola, uz nie som, po dnesku mi je jasne, kolka bije. A uz nechajme tuto temu zapadnu prachom, prosim. Uz ziadne urazky ani dalsie komentare. Uz nepotrebujem ziaden nazor. Zistila som velmi skoro, co sa to vlastne okolo mna deje. Dakujem vsetkym za ucast a podme sa vsetci venovat realnemu zivotu,nie vysedavaniu na fore.

Agnes998

ropny zdroj no asi by si bol sklamany keby si zistil, kolko % zien by sa nechalo pretiahnut prachacom keby mali moznost. hoci verim, ze v spolocnosti v ktorej sa pohybujes by sa to cislo asi blizilo k 100.