Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som tehotná?

Príspevok v téme: Som tehotná?
batty

Ahojte. Pred 3 dňami sme mali s priateľom pohlavný styk s prezervatívom. Priateľ nepocítil,že sa urobil a urobil sa do kondomu ked ho mal ešte vo mne a o chvíľu na to ho vybral. Kondom nebol prasknutý ale pri koreni penisu mal čosi biele neviem či to bol jeho ejakulát,ktorý vytiekol z gumy alebo to bolo zomňa ked ho mal vomne lebo aj guma bola trochu vlhká ale nebola puknutá. A teraz sa trochu bojím či ak to bolo od neho či by som nemohla byť tehotná.Neviem či to takouto cestou ide kedže to mal len pri koreni a ked ho par krat vtedy do mna zasunul. poradte mam strach. A dnes ma cely deň tak trochu pobolieva v podbrušku také pocity ako pred menštruáciou ale mám ju dostať až o 2 tyždne. Dá sa otehotnieť aj takto alebo len priamým vstrekom spermii do pošvy? dakujem za odpovede

jacki

aj ja suhlasim s lili,no ja byt na tvojom mieste,ak mozes(ked nemas nijake zdrav.problemy(radsej by som sa s lekarkou poradila o antikon.,a mala by som po styku kludnejsi pocit.

batty

Dakujem Vám baby,som aspoň trochu kľudnejšia teraz.len nech príde menštruácia a budem najkľudnejšia :)

kablica - no vraj necítil že sa urobil tiež som nechápala

AfterEight

Ako pise lily. Nepraskol kondom-nemas sa coho obavat! To pri koreni je od teba,si bola viac vlhkejsia ako vzdy. A brucho ta boli preto,lebo asi bol moc naruzivy,alebo si to privolavas sama,ked furt myslis-stresujes nad tehotenstvom ;-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.