Tŕpnutie hlavy, nôh

Príspevok v téme: Tŕpnutie hlavy, nôh
Adulka

MÁM 23rokov,už asi pol roka mi tak zvláštne trpne hlava,nohy,striasa ma zima,som unavená,bolieva ma hlava,na krku mam asi 2-3týždne hrču,nieje vidiet,len ju cítim.Neviem,či to je štítna žľaza,ja sa v tom nevyznám.Niekedy mi nechutí jesť.Nikdy mi nič nebolo,ale už ma to hneva.Nemam silu ist k doktorke,neviem či je to potrebné.Nemoze to byt zo stresu?Som Okey,alebo s tým mám nieco robiť?NEVIEM.. :-(

- mira

Predstav si cievu, ktorou preteká krv ktorá obsahuje bravčovú masť alebo maslo. Čo sa stane ? Onedlho sa upchá. Ak tam bude prúdiť krv bez tuku, neupchá sa. Ak budeš používať panenenský olej, ktorý v tele netuhne, v malom množstve, neupchá sa.
Cholesterol zvyšujú aj živočíšne bielkoviny.
Jedz rastlinnú stravu, ryby a hlavne celozrnné obilniny, neprejedaj sa.
Ak na to prídeš, tvoje zdravie sa výrazne zlepší.

Jožúr

Som diabetik, diabetes II. typu,4 krát denne si pichám inzulín. Asi dva roky pociťujem tŕpnutie oboch chodidiel nôh. Lekár mne predpísal Thiogamu, ktorú užívam denne ráno a večer jednu tabletku. Zlepšenie nepociťujem, ba naopak cítim už pri stlačení prstov na nohách miernu bolesť. Vie mne niekto pomôcť? Budem mu veľmi vďačný.

BEATY

Dobry den mam problem z chrbticou uz tri roky ale vobec nie som na to liecena aproblem je ze ani nemozem lebo pracujem v zahranici a tam by ma vypisali na marodku a to nechcem lebo by som bola bez prace,ale tieto stavy tiez dalej nemozem zvladat mam dve deti a potrebuju ma zdravu ale pri mojich bolestiach sa citim hrozne,a trpne mi cely chrbat,niekedy je to horuce mam strach ci to nie je rakovina moze mi niekto pomoct kde sa obratit chcem diagnozu a nie cakat na nemozne prosim dobri ludia chcem zacat zit,tu ma nikto nechcel osetrit lebo mam iba zahranicnu poistovnu tu mi nikto neplati,ale to sa da aj neskor doplatit ci nie

izaurinka4333

este sa opytam robili tu vobec niekomu vysetr4enia vselijakeho povodu z krvi ja mam tieto iste pocity mam to asi 10 dni ale stresy nemam ziadne mam problemis chrbticou a doktor mi ide robit asi 15 roznych testov z krvi a zapocital tam aj lymsku boreliozu a vselijake testy na oblicky pecen atd no je ich tam asi 15 mam to iba 10 dni ale poviem vam ze toto som este nikdy nemala a mam problemi s chrbticou dlho je to proste na nevydrzane mna pali cela tvar hlava a este sa to zhorsuje ak nieco robi nebodaj idem po schodoch nemyslim ze je to zo stresu moze tam byt hoci co a prave mam zalahnute v usiach . Nikdy som nic taketo nemala je mi s toho na porazenie a to som si myslela ze bolesti chrbta mi odoberaju energiu toto odobera energiu asi 10 krat viac ako bolesti chrbtice a to mam poriadne no uvidime co zistia s vysledkov zaskrtli mi tam aj testy na nedostatok roznych vytaminov no samozrejme ze nie som na slovensku a testy mi robia v zahranici a musim si to aj platit ale ved co clovek nespravi pre zdravie preto sa pytam ci niekomu robili vysetrenia rozne s krvi ja som este len dnes bola u lekara s tym takze zatial mi budu len krvne testy robit potom mozno aj inam ma poslu som zvedava

mahony

mám tiež pocit tŕpnutia hlavy a to ľ.strany.hlava stŕpne a keď sa poškriabem tak akoby som ju necítil.je tam zvláštny pocit ale neviem ho popísať

leviciatko

Prosim poradte aj mne trpne hlava z coho? Berem lieky lamicktal ktore vsak nezaberaju. EEG bolo zle, ale lakarak mi nato hned nasidila lamicktal keby mi aspon zaberal, ale nezabera som z toho zufala. Uz neviem co urobit. aby mi to pomohlo.

vecernica

hawks,,velmi dobre napisane.Riesim rozchod, som este vo fazi utlmu, totalnej pasivity ,,, takze ani na telku ma nebavi divat sa a a ani komunikovat.ked sa preberem zacnem cvicit inspiroval si ma.
Inak co sa toho trpnutia tyka, moze byt s krcnej chrbtice ako mi vysvetlil doktor.MOzgova mrtvica je v tvojom veku este asi skoror..hoci poznam pripad 2 r chalana.Robil moc vela a rano siel do prace a dostal porasku na chodniku do prace@ Treba sa setrit a hlavne si uzivat.Praca nie je zmyslom snad...aby sa clovek znicil

marekfr

HAWKSK presn esi to napisal super aj mne trpn hlava a vsetky tieto depresie a strach a neviem (STRESS) prisli ked som sa odlucil od rodiny a odysiel zo slovenska presne upln emas pravdu stres ma mnoho tvari a toto j enaj cesta ako sa citit lepsie samozrejme ze sa mozu stat aj ochorenia ale uplne si to napisal super ako odburat stres!

lucya

Ahojte, trápia ma také problemy, ako aj Vás, akurát že nemám nikde hrče.Z ničoho nič sa mi do jednej polovice hlavy dostavia také pocity, ako keby som tam mala 100 mravcov. Je to také štegolenie.Neurolog, EEG, RTG, krčná, nosná týchto všetkých mám obehaných a nič som sa nedozvedela.Môže to byť z pricviknutých nervov?Prosím poradte mi nejaký krém alebo niečo aby som sa týchto pocitov čím skôr zbavila.Znepríjemňujú život!

[zruseny12]

hawksk,suhlasim s tebou stress je velka potvora a ta ma na pricine vela chorob a zdravotnych probl.sama som to zazila a aj vidim na sebe ked som v stresse okamzite sa moj zdrav.stav zhorsi...80%chorob je zo stressu...