Slim lipo HF - Elektrická rázová vlna - mate skusenosti?

Príspevok v téme: Slim lipo HF - Elektrická rázová vlna - mate skusenosti?
prosimoradu

ahojte, hoci som celkove stihla mam trosku gulate brusko (som typ postavy jablko) - na bruchu makam pravidelne brusaky, stravujem sa zdravo a nic nepomaha :/ od brusakov sa mi namaha chrbtica nespravne :/
preto ma napada vyskusat tuto upravu, kedze tam sa nedava anestezia a nie je to nic co by mi zasiahlo do organizmu nebezpecnym sposobom (na typicku liposukciu by som ensla je draha jak fras a riskantna za tie peniaze radsej fitko a trener :))

ale chcem toto vyskusat, mate s tym skusenosti? pripajam opis :(aspon podla opisu to vyzera dost bezpecne: )

"Bezbolestná metóda, založená na báze elektrickej rázovej vlny, ktorej účinky sú porovnateľné s klasickou liposukciou.
Spôsob SLIM LIPO HF bol navrhnutý, aby špecificky riešil lokálne zníženie tuku a tvaroval postavu. Počas jedného ošetrenia môže byť úbytok tukového tkaniva až 2 - 7 cm z obvodu ošetrovanej časti, a to všetko bez chirurgického zákroku, bolesti alebo rozsiahleho zotavovania.

Jeho činnosť je zameraná na tukové bunky. Naraz možno ošetriť 3 problémové oblasti, rýchlo, jednoducho a to aj tých častí, ktoré nemožno ošetrovať kavitáciou alebo inými metódami."