Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

sashuq

sú aj menšie a keď budeš babe pripadať príťažlivý tak ťa bude chcieť aj s ním. aspoň ja mám takú skúsenosť že mi to nevadilo len som to brala ako takú osobitosť. ja si o tomto myslím že asi ťa ešte žiadna poriadne nezaujala aby si odhodil zábrany :D lebo občas to tak chodí, že zrazu sa situácia vyvinie spontánne a nepremýšľaš, konáš. ale tiež som dlho čakala, kým som si povedala, že princ na bielom koni neexistuje a zrazu prišli samí takí

Adamcova

Suhlasim, rozmer sice nehra poslednu ulohu, ale su ovela podstatnejsie veci v posteli a je dost naivne si mysliet, ze zeny zaujima len dlzka penisu)) skor ako rozmer, do buducna (planovanie deti) moze byt problem ak je penis krivy, ale tak to uz sa da riesit s urologom, my sme s tymto problemom chodili sem doktorpro.sk normalne ceny, adekvatny pristup

1mini2

Suhlasim, ak sa da a ma na to financne prostriedky, tak asi by bolo ok do toho iste. Len smelo. Pokial to zvidhne sebavedomie a strati sa pocit menejcennosti, tak ok.

pupavka18

Však áno, jasne, že sa musí naučiť mať rád sám seba, tiež ,,technika" to všetko ok,áno..
Ale on tým trpí, je menejcenný, si myslí, možno už bol pre ,,toto" aj odmietnutý, tak prečo si nepomôcť trochu, keď sa dá.

Aj tak predtým konzultácia a stojí to dosť...

Keď mu to len trošku pomôže získať späť svoje sebavedomie, tak ostatné spraví ,,technika"

nurse87

vsak ale ja normalne nechapem, preco mu tu ludia radia, ze to treba ist riesit zakrokom? akoze ine moznosti nie su? a co tak zacat sa mat rad takeho aky som?

AliciaG

V minulosti fakt lekári nemali medicínsku techniku a lieky aby diagnostikovali a liečili či máš chorú hlavu alebo vagínu.Ale bez liečby že sa chceš liečiť dobrovolne ti žiadne hlúpe fórum je na nič.Machiia.

annkellleee

Penis Extender - tonzes.com Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 17 cm, takze spokojnost.

AliciaG

Púpava18 je to tvoja hatlanina.Daj sa vyšetriť na hlavu keď ťa zaujíma cudzí život a zdravie.Mudr Rudolf Sudzina.Asi ty máš problém zo svojim mužom keď si neukojená a s drogami s tvojim synom.