Mám malý penis

Príspevok v téme: Mám malý penis
caligula

Zdravím, mám problém s malým penisom. Mám 20 rokov a môj penis má iba 10 cm, keď je stoporený a navyše nie je ani úplne rovný. Čakal som, že ešte možno dorastie, ale už niekoľko rokov nie je žiadna zmena. Najhoršie je, že som ešte panic a to mám 20, skratka sa bojím a hanbím s tým nejakej babe ukázať. Radšej si nehľadám ani frajerku a babám sa viac vyhýbam. Strašne ma to trápi a príde mi to nefér... kamoši idú na chatu alebo na zábavu si z babami užiť alebo s frajerkou (napríklad na chate a tam som aj bol, keď sexoval)... a ja proste nemôžem. Pozeral som sa aj na nejaké tabletky, tuším XtraSize sa to volá, ale je to drahé a neviem, či to funguje. Veľmi ma to trápi a ja neviem, čo mám urobiť a fakt som z toho na dne.

Vie mi niekto prosím poradiť, aj odborne? Vďaka.

(vyvarujte sa prosím vás srandičkám, to mi moc nepomôže) :(

luklukas

Dobrý deň mám 14 a mám strašne chuť s niekym vyhonit.!! Môj messenger Lukáš Surma . Profil je zelené auto .Prosim napíšte mi. Alebo v prípade cez email môžte napísať luklukas458@gmail.com

LogikaNepusti

Moj priatel ma maly penis a som tomu vdacna. Neviem preco si vsetci muzi myslia ze zenam sa pacia len velki.

rai kiri

Ahojte, mám 13 rokov zachvíľu 14. Moja dĺžka penisu je 13,5cm v stoporenom stave a v kľudnom 8cm. Viete mi prosím vás povedať do koľko cm mi dorastie ? Ďakujem za odpoveď

Makiavelli

Prihadzujem do plena zopar poloh pre maly penis. Ono nie kazd ma "povinnych" 15 cm v erekcii, ale ak sa naucite pracovat s tym, co vam priroda nadelila, nemusi to byt uplne bezcenne.. Clnok tu - -odkaz odstránený-

Malypenis

Ahojte mám 13 rokov a mám pocit že mám malý penis. Kamaráti sa mi smejú že keď nejakú budem chcieť dať tak mi tam nedôjde i keď si myslím že nemajú o nič veči má 6cm a keď sa postaví 7,5cm. Môže mať nato dopad aj moja výška? Meriam 149cm. Prosím nerobte si srandu.

LogikaNepusti

Aj moj priatel ma maly pesnis a sme spolu už niekolko rokov. Ak si chlapi myslite ze vsetko sa točí len okolo velkosti penisu, tak ste na omyle. Ano, budu zeny ktorym na tom bude zalezat ale budu aj zenym ktorym nie. Pretoze je to totalne nepodstatna vec, kedze aj maly penis dokaze zazraky..