Iskra

Príspevok v téme: Iskra
alexiej

ahojte, chcem sa spytat hlavne Vas, co mate dlhodobejsie vztahy, skutocne pri tom prvom stretnuti, kontakte s vasim partnerom/kou prebehla ta povestna iskra? tak ze ste hned vedeli ze s tymto clovekom chcete byt, ide mi o to ze chodim s jednym dievcatom, bavi ma to s nou, ale tu iskru som nepocitil, bavi ma ju spoznavat, ale zase keby mi napr povie ze to medzi nefunguje tak to zoberiem v pohode, moze to napriek tomu smerovat k niecomu vaznejsiemu?

lilyiankaa

pozri, je iné mať vzťah, keď máš násť a keď máš dsať :) pretože to prežívanie je úplne iné ... človek sa vie prvýkrát bláznivo zamilovať a ako sa aj rýchlo zamiluje, tak rýchlo t môže aj skončiť ..sám píšeš, že predchádzajúce vzťahy ti nedopadli najlepšie preto je v tebe kus opatrnosti a máš taký obranný mechanizmus možno .... preto si z toho ťažkú hlavu nerob .... otázne je, či ju ľúbiš, či je ti s ňou dobre, ako si vychádzate, či si rozumiete a pod

alexiej

mal som take 2 vztahy, ale nedopadli najlepsie, ale ked sa na to pozriem spatne bol som este taky nezrely aj moje vtedajsie priatelky, teraz mam 27, tak mozno uz to ozaj tak neprezivam, na jednej strane je to fajn, ale na druhej si pridem ako bez citu

lilyiankaa

no neviem aký presne vzťah medzi sebou máte, tým myslím, čí teda už spolu naozaj chodíte, a aj spíte a pod .... ak iskra ešte nepreskočila, asi ju berieš viac ako kamarátku, možno sa to časom zmení, uvidíš .... mal si predtým vzťah, kde iskra preskočila?? a možno je to už vekom, že si opatrnejší, alebo, že to už tak nepreciťuješ ... neviem koľko rokov máš

fero11111

moze nemusi a skor si myslim ze ta iskra ked pride neskor je lepsie ako ked pride hned lebo potom to uz len tlie az to zhasne uplne