Čo sa to stalo?

Príspevok v téme: Čo sa to stalo?
eiva

ahojte, prosim najma chlapov aby sa vyjadrili
totizto od zaciatku decembra som si pisala s jednym velmi prijemnym chlapom,sranda, vzdy bolo o com, dokonca mi pisal ze mu to chyba ked si nepiseme cely den....
a zrazu dva dni dozadu okolo 4tej som mu napisala cez whatsapp videl a nic, dalsi den na to cely den vobec nic a dnes som mu napisala iba ze ci je ok a stale nic
ja neviem pochopit preco, pritom som videla ze spravu videl a..???
(pritom nie som ten typ co sa na chlapa zavesi a vyzaduje si pozornost ale tak toto ma sokovalo ze zo dna na den mu zasibalo)

eiva

Fuka_vietor:
haha :D ako to dopadlo? no nijak!
mame aj svoje fb, vidim ze tam je, odvtedy ubehli asi vyse 2tyzdne, jednoducho toto uz neriesim..bohuzial
a dovod? ten sa uz nedozvieme asi :D
mozno RAZ napise (v co uz davno nedufam :D) ale to uz mna prejde chut vobec odpisat
niekedy by ma fakt zaujimalo ako chlapi rozmyslaju

Fuka_vietor

eiva - ahoj, no ako je to teraz???

Zaujala ma Tvoja téma.. lebo niečo podobne riešim..(a už som asi aj doriešila...)... Od novembra sme si písali... bol úplne super... a odrazu mi jednoducho neodpovedal . . na dalsi den sme boli spolu súčastne online, tak mi to zdôvodnil tým, že mi neodpísal preto, lebo som bola off, a že chcel, aby sme boli online spoločne...Čiže toto bola pohoda..Písali sme si nejakých pár dní zase...

A potom to spravil zase, videla som, že to videl... a nič..
Nedalo mi to, tak som mu napísala, že čo sa deje, že či ho niečo zarazilo alebo tak = bavili sme sa o pubertiackych časoch :D :D . .proste kto sa ako najviac a kde opil a tak :D ... moje nebola žiadna katastrofa síce... no ale tak nevadí...
A teraz máme už každý svoj vek... čiže nechápem... že či by ho toto odradilo...Máme obaja už po 25ke.. .

No, ale ja som to riešila s tým rozdielom, že aj túto, ked som videla, že IBA ,,videl" a zase nič... Tak som sa nasrala, a napísala, že nech mi normálne povie.. ak má dáky problem.... len nech to viem.. a nemusím to už riešiť viac ..

Výsledok???? ..,,Videné".... a ubehlo už pár dní...a už sme boli viac krát súčastne online.... takže ja tu už šancu u mňa nevidím.... a taktiež nechápem tomu ...

Dohadovali sme sa aj na stretku...Sme ale každý z iného mesta.
Teraz v januári som za ním mala prísť - docestovať vlakom...

To je pre Vás chlapov NAOZAJ tak ťažké povedať : už nechcem?????? O čo tam ide??????

lilyiankaa

je na tebe, čo urobíš, aj keď si myslím, že ťa klame.... uvidíš, či sa ti ešte bude ozývať a akým štýlom

fero11111

napr mozes mat wifi ale slabe pripojenie a da ti ze si tam ale nevies odpovedat vies aj to moze byt ale skor si myslim ze tam bol len sere na teba ale existuje aj take kolko krat s amis tane ze s anapojim cez wifi cez mobil a proste neodpisem lebo to nejde slabe spojenie

poPotvorka:

Otvorene mu navrhni ,ze ked nabuduce nebude mat chut pisat ti ,nech ti da dopredu vediet ,ze si pripadas aku menejcenna ,ked vidis jeho pohyb ,ale odozvu ziadnu.
Podla toho co pises ,nie si jedinna s ktorou je v kontakte ,tak to byva medzi kamosmi ....... ci je medzi vami nieco viac ? Necitala som prispevky dole ,tak sorry

eiva1

co mi poviete na toto? :D dnes sa ozval, napisal jak keby sa nic nedialo vate nemal net ani wifi, pritom. min 6x som ho videla ze tam je :D nestačím sa diviť

eiva1

marekx: no tak take hry ma nebavia a je to detinské
co uz strasna skoda :/ po dlhej dobe som sa aj tešila ked napisal poznáte to asi, cinkne mobil a potešite sa...