Liek na rakovinu!?

Maoam

GoFruit: ale preco tu vkuse opakujes nieco o nahanani strachu? ved sem ludia pisu iba fakty, nic viac...ak ti to vkuse nahana strach, tak je to tvoj osobny problem, s ktorym ocividne bojujes - so strachom

svojho syna nikdy neuchranis od vsetkeho, bude dychat zatoxinovany belgicky vzduch, bude mozno pit necistu vodu, raz pojde do skolky a bude v kontakte s inymi detmi, mozno mu niekto da zjest nieco, co bude nieco ine okrem ovocia a zeleniny ako doteraz, atd. atd. atd.

chapes

takisto sa moze nakazit infekciami atd., to dopredu nikdy nevies, mozno by bodlo nebrat to tak uzkostlivo vsetko

GoFruit

Maoam vies rakovina nezavisi iba od stravy. To je pekne ze jedla raw. Ale akym inym toxinom sa vystavovala? Uz len ak byva vo velkomeste ten vzduch je skodlivy. Voda z vodovodu je humus a to riadny. Ake pripravky v domacnosti nuchala? Uz len tie vonavky do hajzlov su sama chemia a ked to dennodenne clovek nucha tak urcite to prave nema najlepsi dopad na jeho zdravie.
Tato tema vzdy bude o rozdiele pohladu ludi co to zazili a tych co nie. Ja tu nazor ale nikomu neberiem. Aspon si to myslim.

GoFruit

Prezyvka ja nikde netvrdim ze vakciny sposobuju rovno smrt. Ale preco ich treba pchat do deti ktore nemaju ziadnu imunitu? Nie su vo vakcinach adjuvanty, formaldehyd ci kadejake gmo organizmy? Dakujem tento kokteil synovi davat nebudem. Nas pediater nam cital zlozenie par vakcin a bol tam aj hlinik.
Ale nechcem spamovat temu. Moj nazor nezmeni nikto kto mi bude nahanat strach ze mojmu dietatu hrozia priam hrozy ked ho nezaockujem. Navyse ked poznam osobne viacerych pediatrov ktori neockuju a otvorene mi povedia ze je to zbytocne a skodlive.

Maoam

* a nielen pri rakovine, ale aj pri menej zavaznych ochoreniach.....

najradsej mam tych, ktori roky hlasaju to a to a ked ich samotnych nieco postihne, zrazu su na klinikach a v ambulanciach klasickych lekarov....to je uz samozrejme nieco ine

GoFruit - bud rada, ze doteraz este nic zavazne nemal, ale to neznamena, ze nikdy mat nebude, vela veci sa ukaze az po case

Maoam

ze vas to este bavi a este k tomu sa vyjadrovat k veciam, o ktorych s prepacenim prd viete (nemyslim tych prispievatelov, ktori pracuju napr. ako lekari a taki su v teme tiez, ako napr. Ilek, ktorej nazory si vzdy rada precitam)

zaujimave je, ze moja suseda, ktora roky ficala tiez vylucne na raw food a alternative ma teraz rakovinu a prve co urobila, bolo, ze naklusala rychlostou blesku na onkologiu, tolko k tomu....a zrazu jej chemo uz vobec nevadi

jedno je 'pocut' a druhe zazit na vlastnej kozi alebo vo vl. rodine, ked je postihnuty niekto z blizkych, akosi vsetci alternativci zrazu nemaju uz nic proti lekarom, ked ich zrazu potrebuju, howk

Prezyvka55

GoFruit viem presne co v tom je, pracujem pre lab co testuje veci od Novo Nordisk, Biogen Idec, Teva, Merck KGaA

a nie je v tom nic co by sposobovalo umyselne nejaku smrt.
ked si predstavis pomaranc exituju ludia co na neho mozu mat alergiu a po jeho zjedeni umru.
Tak u tych latok v tychto vakcinach je predpoklad na alergiu 100 000x nizsi ako u pomaranca.
Nevravim ze sa vsak niekedy nemoze vyskytnut, ludske telo niekedy reaguje inac ako by sa dalo ocakavat.

GoFruit

Ilek zijeme v Belgicku kde je povinne len ockovanie proti obrne. A je spusta krajin dokonca vyspelych ako belgicko kde to je podobne. Tym ze sme v Be ma uz teraz moj syn uzasne moznosti a pre mna teda USA vobec neznamena nejaky ciel praveze je to krajina kam by ma nik nedostal a ak sa tam raz moj syn bude chciet dostat tak to bude na nom. Hadam nebude terax strach z tohto urcovat ako budem zit. A prave tvoj argument je ako vacsinou u lekarov zalozeny na strachu. Bat sa mame. Ale mne sa nechce bat, prepac.
Ale teraz si to rozoberme z pohladu belgicka. Oni tu maju povinne "len" jedno ockovanie. Moj syn bude raz v 17 chciet odist studovat do USA. Neviem si to predstavit ako by ma mohol niekto vinit ze som ho nedala zaockovat proti vsetkemu co je v USA povinne ked ja zijem v krajine kde to nie je povinne?
Prezyvka a tvoj komentar nechapem. Sorry. Jasne ze budem ochranovat dieta proti tomu co si myslim ze je zle natolko kolko dokazem. Ze sa moze smyknut...co to s tymma spolocne. Pokial vies co vsetko je vo vakcinach a hlavne tych zlozenych a hlavne ze su davane malickym dennym babatkam ktore nemaju ziadnu imunitu aby sa branili? Lebo tusim na svk sa nejaja vakcina pichala uz hned po porode.

llek

Go fruit, ockovanie je velmi komplikovana a burliva tema, ale neda mi uplne nereagovat. Stale plati, ze neockovane deti sa mozu bezpecne pohybovat po tomto svete, lebo vacsina populacie je zaockovana.Mnohi nebudu suhlasit, ale mame pravo kazdy na svoj nazor.Ja nemam na mysli ockovanie proti chripke, ale zakladne ockovania. Nuz a druha poznamocka, ani netusis ako mozno obmedzis urcite moznosti svojmu neockovanemu dietatu do buducnosti. Napriklad nase deti-studenti aby mohli mohli v USA vstupit do skoly, niekolkorat museli predlozit doklady, ze maju kompletne povinne ockovania vratane hepatitid. Pri cestach do niektorych krajin, alebo ak by chceli byt dlhodobjesie niekde v zahranici, sa poivnne ockovania vyzaduju ako nevyhnutnost. A to nemam na mysli ziadne exoticke krajiny, ale bezne, kam ludia za vzdelanim ci pracou nezriedka chodia. Slovensko od cudzincov k povoleniu na pobyt tiez vyzaduje povinne ockovania. Pri takom pohybe po svete ako je dnes by som nemala odvahu detinedat zaockovat. Ale opat, vec nazoru

Prezyvka55

GoFruit vidis a moze sa napriklad posmyknut v kupelni a nieco sa mu moze stat.
To proste neochranis, tak isto ako moze reagovat na hocake jedlo latku postrek na ovoci a podobne je to rovnake aj s ockovaniami. Mozu vyvolat alergicku reakciu alebo nejaku inu reakciu ale to moze prakticky hocco. Neochranis ho predtym ak ma raz na to predpoklad tak sa to raz pri niecom prejavy.

llek dobre napisane, presne tak to je.

GoFruit

Ovecka nezaockovanim pridu k ovela viac chorobam?
Moj syn nebol na nic ockovany a bude mat 3 roky. Chory takmer nebyva a ziadnu chorobu este nemal co by bola vazna. Raz mal nejake pupaciky po telicku ktore za 2 ci 3 dni presli bez vyraznych problemov - mal vtedy akurat horucku.
Ja mu ani na horucky nic nedavam iba nad 39 ked mal som dala homeopatikum ktore perfektne zabralo a prespalcelu noc.
Nedavam donho ani ziadnu chemiu a ani antibiotika nikdy nejedol.
Takze mam opacny nazor ako ty. Len tolko.