Depilacia chlpkov nad perou

Príspevok v téme: Depilacia chlpkov nad perou
nikoletkaa

Ahojte baby, potrebujem pomoc. :-) poradte mu prosim, co robit, ked som skusila zosvetlovac chlpkov, zatial len na bruchu a zosvetlilo mi to aj kozu...bojim sa, ze sa to tak stane aj nad perou...neviem co robit,, co si dat nad tu peru? Pocula som aj o takych naplastiach co chlpky vytrhnu, ale bojim sa, ze mi zhrubnu, budu vidiet alebo budu rychlo rast... vie mi niwkto poradit? Prosim je to surnee :-)

Jarunka12

Ahoj,pokial ta velmi trapia chplky nad hornou perou skus naozaj porozmyslat nad laserovym odstranenim.Prave nad perou je to dost viditelne a je to tak mala plocha,ze cena za tuto epilaciu nie je strasna.Ja som bola v BA konkretne v Mediskine a mam pokoj uz cez dva roky

Misacinka11

ja už by som tiež nič iné ako laser neskúšala.Vyskúšala som toho naozaj dosť,ale pre mňa bol velmi dôležitý dlhodobý efekt.Už som bola unavená

detail

Ja si depilujem cukrovou pastou vyrobenou doma , je to lacné a s efektom, ktorý vydrží dlho s postupným ubúdaním chlpkov.

Leurinka655

podla mojich skusenosti je momentalne stale najucinnejsia laserova epilacia.Nemyslim tym nejaky lacny laser,ktory chlpok iba spali,ale profesionalne osetrenie laserom.Viem,ze je to trocha drahsie,ale za ten pokoj a pocit sebavedomia to urcite stoji

nikoletkaa

viete, len mne je to moc trapne prist niekam a ukazat niekomu moj problem, zatial si to odfarbujem, celkom to stipe a ked si to zotriem su belšie a menej viditelnejšie..neviem no.. ale dakujem :-)

RNG

Novsie je na trhu specialny depilator pod menom NoNo, ktory sa da pouzivat velmi ucinne na cele telo.Pozri na my-no-no.com

kikivi

Vyskusaj laserovu epilaciu, je to ucinne. Takto sa nadobro zbavis chlpkov,uz nebudes riesit ziadny vosk, ziadne pravidelne pozorovanie rastu chlpkov, proste pokoj

sss111

No..nemam najlepsie skusenosti s opilcou.Mala som chlpky nad hornou perou a zacala som si na nu davat opilcu.Najpv super lebo ma to nebolelo a ucite lepsie ako keby som si to mala depilovat.Ale potom som zistila ze je to velmi podobné ako keby som si to holila normálnou žiletkou.Kedže opilca ti chlpky nevytrhne,je to velmi podobné ako žiletka.Musela som si čoraz častejšie davat opilcu aby nebolo vidno tmavšie a hrubšie chlpky..