Kamaratka ma podozrenie

Príspevok v téme: Kamaratka ma podozrenie
jacki

Ahoj vsetci pisem sem za moju kamosku,poprosila ma o to,ona nerada niekam pise.Je nestastna.Ma podozrenie,ze jej priatel jej klame.Su spolu 3rok,inak si rozumeju,maju spolocne zaujmy,no on chodi do jedneho speváckeho zboru,ma tam vela priatelov,s ktorými si velmi dobre rozumie,no chodi tam aj jedna suseda,ktora byva od jej priatela o 3domy dalej.Kamoska sa mi stazovala,ze ma obavy,a podozrenie,ze je tam medzi nimy mala iskra,nakolko jej priatel raz rozpraval,ze mu raz v zivote pomohla v jednej velmi tazkej situacii.Kamoska mi hovorila,ze sa na to priatela pytala,ten jej povedal,ze nech je kludna,nech sa neboji,ze lubi iba ju,no kamaratka je z toho velmi nestastna a ma trochu pochybnosti,chce vediet,co si otom myslite vy.

lilyiankaa

kabel, načo je toto dobré? aj ja som si všimla ten pravopis a nie je to na chválu, je to do očí bijúce, ale nie každý ho ovláda... takže nerieš a hotovo .....

lilyiankaa

a nemôže ísť s ním na ten spevácky ... pozri ono je len na ňom, ako ďaleko to nechá zájsť ..resp, či bude mať nechať čo zájsť .... podľa mňa keby ho tá dotyčná chcela, už dávno spolu niečo majú, keďže on je z nej nadšený ... jemu možno stačí, keď ju každú nedeľu vidí a to jeho túžby uspokojí ... že nemusí riešiť s ňou nič viac .... keď ho bude ona podozrievať nezmyselne, robiť mu scény, vykope si sama jamu do hrobu ...

kabel

este mala rada-ked sklonujes slovo "forum", tak musis najprv odstranit priponu -um , ktora pochadza z latinciny, a slovensku priponu pridavat len k zakladu slova, takze spravne ma byt nie na "forume", ale na "fore", moja...

jacki

ano je to tvoja vec,no preto este nemusis ludi urazat,a kritizivat,co vidim ,ze to mas asi rada,neviem ci by sa tebe pacilo,keby ta ludia na tomto forume kritizovali a urazali za cokolvek,toto forum nieje o tom,a to,ze sa niekto myli este neznamena,ze je z osobytnej skoly,a pokial mas mat,ako ty hovoris,taketo svoje nazory tak uz viac na tomto forume neodpovedaj na moje prispevky!Niesom fajnova,no nemam rada taketo urazanie ludi!Dakujem!

jacki

kablica-prepac,no vsimla som si,ze ty velmi casto kritizujes,mylit sa je ludske,nikto nieje dokonaly!pisem to narychlo,som v praci,a pokial viem mas sa vyjadrovat k temam,a nie kritizovat ludi pre pravopis.chyby.ak mas zaujem,iba kritizovat,tak mi ani nepis.

woo

kabel, neries..
jacki, no to je ine, ked je z nej nadseny, asi k nej nieco citi. ale co s tym urobi? vobec nic. bud sa mu bude viac venovať nech vie o co by prisiel, alebo mu bude robit hystericke sceny, aby mu ulahcila rozchod. ked sa zamiluje a ona tiez, aj tak ju opusti a s tym vobec nic nespravi.

jacki

suhlasim s tebou lylianka,no ona sa boji,aj kvoly tomu,ze ten spevacky zbor,mavaju kazdu nedelu trening,tak sa boji toho,ze sa tam s nou stretava,a mohlo by z toho nieco byt,totiz to kamoska sa my pred 3mesiacmy zdoverila,ze ten jej priatel sa nechal uniest ,jeho byvaly spoluziak totiz organyzoval stretavku bývalých spoluziakov,a tento jej priatel sa az moc vzyl do toho,ze sa mu ozvala ta spoluz.stale ju spominal,aj ked boly spolu,bol z nej podla kamosky,az moc nadseny,tak kamoska ma poviem to tak odvtedy take komplexy,no teraz zasa z tej susedy.

lilyiankaa

podozrivejšie by to začalo byť, keby si schovával telefón, príp. tajne telefonoval, chodil častejšie na "spevácky", bral si telefón na záchod a proste sa zmenil ... vtedy by mohla mať podozrenie, že sa čosi deje ..ale zatiaľ nech sa zbytočne nenervuje