Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Helikobakter a kožne problemy s tým súvisiace..

Príspevok v téme: Helikobakter a kožne problemy s tým súvisiace..
olivia23

Ahojte. Možno sa tu nájde,možno náhoda...niekto kto má obdobné problémy ako ja. Bola by som rada..aj ked na náhody veľmi neverím.
cca pol roka nevedeli prísť nato, čo sa skrýva za mojimi kož.problémami v tvári.Zistili HP.,brala som troj.komb.,zrejme neúspešne. Pri brati ant. sa mi ten exem na tvári.,ešte viac zhoršuje. Vlastne aký účinok na hp majú antib.,ked...vlastne som verila,že to pôjde hore a ono to dole. Nerozumiem..alebo pri tej kombinácií si vypítam další liek trebars antimykotiká..alebo vlastne ako sa to vôbec zničí.,aby tie prejavy z tváre šli preč..

Mrs Smith

Ahoj Olivia23, v tvojom prípade by som odporúčala siahnuť po alternatívnej liečbe. Mnohým ľudom antibiotiká na helikobaktera nezaberajú a navyše poškodzujú črevnú mikroflóru, spôsobujú mykózu atď. Overeným zabijakom helikobaktera je masticha. Masticha je prírodné antibiotikum, ktoré má antimykotické antiseptické a antibakteriálne účinky. Po stáročia ju ľudia používali pri zdravotných problémoch, súvisiacich najmä s tráviacím traktom. Dnes ju na Slovensku dostať v rôznych obchodoch, na stránke mastichaterapia sk ju majú dokonca v kombinácií s probiotikami, ktoré zvyšujú jej účinok.

ebi777

inulín majú v bioobchodoch,, no ja som mala šťastie na precízneho gastro lekára, sám mi vravel keby mi dá len tie ATB bez antimykotík, tak by mi spravil viacej škody ako osohu, lebo by sa mi rozmnožili kvasinky... a to je tiež rovnako neprijateľné ako rozmnožený helicobacter
neviem ti inak pomôcť

olivia23

inulin..to mam hľadať v lekárni, alebo kde..
a tie antimykotiká by mal aký lekár predpísať...gastroenterolog,kožiar....
bohužial mne ich nik nepredpisuje.
Spolieham sa sama na seba..každy deň lyžičku kokosového oleja+vyťažok z grepových jadierok...aj ked to všetko je nepostačujúce..a k tomu všetkému stres, lebo sa ho neviem zbaviť.,že to všetko trva tak dlho.
Počas liečby som bola ešte ok.,ale ked sa to zhoršovalo.,tak je normálne že človeka prepadne stres.,

ebi777

ja som pred trojkombináciou a aj po nej brala antimykotiká (medoflucon) a nonstop som dodržiavala protikvasinkovú diétu plus inulín a probiotiká

nemali šancu sa kvasinky premnožiť..

olivia23

Potrebujem sa prečistiť od antibiotík a zrovna mi ich stále predpisujú..,a tým pádom zhoršenie pokožky tváre..,ako v tom prípade liečiť HP????????????????